Příspěvky uživatele - 141.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spravne pestovanie vnatoveho petrzlenu, bazalky, pazitky, 23.4.2012
Koupila jsem si předloni bazalku v květináčku a od té doby si ji množím sama, vršek,asi 10cm i menší, uštípnu,strčím do vody, za krátkou dobu má kořínky, ty pak nasadím do květináče a tak stále dokola přisazuji zakořeněnou bazalku, po celý rok.Marie
Množení velkokvětých venkovních ibišků, 8.4.2012
Vloni jsem si nařízkovala ibišek bahenní, bylo to už v pozdním létě, řízky mi zakořenily, ne všechny, ale pár jich bylo.Bohužel jsem je brzy přesadila z mísky do jednotlivých květináčků, ještě měly slabé kořínky, měla jsem je v bytě na okně a všechny... celý příspěvek >
Slimáci a zima, 2.3.2012
Nemyslím, že by bylo slimáku méně po dnešní obhlídce zahradky, nadzvedla jsem větev chvojiny na primulce a úplně na povrchu země, těsně vedle primulky bylo celé hnízdo bílých kuliček-vajíček slimáků.Mrazy byly skoro 30st.a vajíčkam se nic nestane,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika