Příspěvky uživatele - 62.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na krtka, 13.1.2012 Obsahuje fotku
Krtek kamarád...
Jak na krtka, 13.1.2012 Obsahuje fotku
Jen tak po představu, jak to na jaře vypadalo...
Jak na krtka, 13.1.2012
Děkuji, je to hlavně manželčina zásluha. Tak jsem jí to vyřídil, cítí zadostiučinění za svůj boj. A pochvala nic nestojí...
Jak na krtka, 13.1.2012
v okolí je jich ještě dost... Pasti byly nataženy prakticky neustále, stalo se z toho takové naše nechtěné hobby. Ale to uspokojeni... Důležité je vypozorovat chování krtků a nastražit na správné místo. Pak je to otázka hodiny až dvou dnů. Krtek... celý příspěvek >
Jak na krtka, 13.1.2012
Kretox může fungovat, pouze ale na některých půdách. Vyplývá to z principu: je třeba, aby emulze pronikla hluboko do půdy. Pak krtkovi půda nevoní a neryje. My máme nepropustný jíl, vše zůstalo na povrchu. Dal jsem si hodně práce s postřikem cca 2000... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 4.11.2011
koupil jsem před 2 roky OM Sparta 380T na polském eshopu za poloviční cenu jako v českém Mounfieldu. Kurýrem dorazila do dvou dnů. Používám na pozemku 7000 m, teď už spíše na dosekávání, před tím i na větší plochy. Za tu cenu skvělá záležitost, i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika