Příspěvky uživatele - 40.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož Alycza, 29.10.2014
Přesně tak, poroste to silněji. Alycza je často ten nejběžnější semenný typ myrobalánu, taky ten nejlevnější a podrůstající. david
Merunka na broskvonove podnozi?, 20.10.2014
Souhlasím, mám na broskvoni celou řadu slivoní a meruněk, mohu pouze konstatovat, že u nás přednosti daleko vyvažují potenciální nedostatky. Slivoně i merunky dobře plodí, přiměřeně a pravidelně rostou, nejsou to topoly jako na myrobalánu, a přijde... celý příspěvek >
Uhynulá krůta - sníst či ne?, 30.9.2014
pernata zverina se v brisni dutine nerozklada protoze je vyhackovana a venku z balkonu muze viset jen kdyz je chladno a uz nejsou mouchy u teto kruty zalezi v jake teplote byla nez jste ji nasli a jestli jste ji inhed vykuchali to vykrveni neni... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 12.9.2014
S touhle potvůrkou žiju už "od narození" každý srpen/září... Nejúčinější a nejlevnější je se po pobytu na zahradě osprchovat (alespon opláchnout nohy) a především NEDRBAT! jakmile to vydržíte 24 hodin, máte klid. Pokud se mi to nepodaří, namažu... celý příspěvek >
Špačci na švestkách, 3.9.2014
Zdravím, u nás jsou špačci na meruňkách a švestkách dost pohroma, dříve chodili jen na třešně a hrozny. Pro p. Standu- špačky spolehlivě indentifikuji, i kosy, kosi by nevadili, těch je relativně málo, jsou tam taky, ale hejno špačků nikomu nepřeji.... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 19.8.2014
Mirku, asi nebudu jediný který se chce zeptat, a co to tedy je co Vam ničí každoročně úrodu?... viz přiložené obrázky. Já to totiž jako laik považuju za plíseň :)
Nejefektivnějsi sklizeni brambor, 18.8.2014
ja pole asi tyden pred sklizni prejedu mulcovacem nastavenym tak abych nezasahnul hrubky a pak brambory vyoravam bud tekem nebo certem ve vasem pripade by stacilo posekat krovinakem strikat to renglonem me ani nenapadlo uz pro tu jeho cenu
Zlevněný traktor TC 12,5 v Mountfieldu, 31.7.2014
MTD RE 125 M cena stejna a kvalita mnohem vyssi
Rajčata mne překvapují, 23.7.2014
Dobrý den, jak je to s tou slámou, kdyby bylo deštivé období? Když by třeba 14 dní pršelo, nebude to shnilé, plesnivé? Láká mě to také zkusit. A jaká je tam vrstva? Díky
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 22.7.2014
Dobrý den, děkuji pisatelce za odkaz, pan ma provozovnu v Praze, zitra se u nej stavim a koupim si jednu sadu. Pozdeji napisu zkusenosti.
Okurky - plíseň a nebo spálené od slunce?, 15.7.2014
mě se na svilušky a podobnou havěť osvědčilo Careo Substral jako do zálivky. Rostliny ho přijmou jako zálivku do sebe a když se havěť zakousne do rostliny a nasaje, tak je s ní konec. Vyzkoušeno ve skleníku už dva roky, tenhle rok uz mam tenhle... celý příspěvek >
Okurky - plíseň a nebo spálené od slunce?, 15.7.2014
a nejsou to spis svilusky?
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.7.2014
Teda, nevim jestli to chápu dobře, ale vy vysáváte do filtrace? Proč nevysáváte normálně s ventilem zapnutým na obtok a ven?
Pustit slepice do lesa?, 20.2.2014
to bych mel vic obavu ze udelate radost kunam u tech stromku se da udelat opatreni napriklad slabym pletivem pokud o ne budou mit zajem
Lipnická švestka, 4.2.2014
Dle toho co o odrůdě Vítek vím, tak to bylo registrováno jako typ durancie k pálení- výběr z durancií. Podobně jako se před lety provedly výběry typů Domácí švestky. Tedy slivoň kulatého typu, otrněná, velmi sladká a neodlučitelná, tolerantní k... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika