Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gloster, 13.10.2013
Pane mičurinec, letos to bylo 5 postřiků na houbové choroby.Mimořádný rok, většinou postačí 3.Ale co je hlavní je probírka plodů.Je to velice plodná odrůda.Při probírce na ní strávím asi 1,5 hodiny.Je to můj největší strom.Ten čas se rozhodně... celý příspěvek >
Gloster, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Gloster - 2013 - zákrsek Letos zabodoval 30 kg nádherných plodů - Mičurin II
Red Delicious, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Red Delicious - 2013 - malý zákrsek - Mičurin II
Banánové zimní, 10.10.2013 Obsahuje fotku
Banánové zimní - 2013 - Mičurin II
Elstar, 10.10.2013
Tak zle jsem to nemyslel.Stačí když napíšete druhý díl veledíla o zaplevelování našich zahrádek zahraničními odrůdami.Jistě bude vyhověno.První díl jste již prezentoval v letošním měsíčníku za frenetického potlesku svazu - Mičurin II
Mc Intosh, 10.10.2013
Pane Mittwoch o jaké ideální poloze tady mluvíte.Zahradničím v n.m.v.470 m.Pokud se mi něco daří, je to pouze moji tvrdou prací.A nejsem opravdu zvědav aby byla stále zpochybňována.Pročtěte si reakce na moje poslední příspěvky.Lehce se dovíte kdo... celý příspěvek >
Orion, 10.10.2013 Obsahuje fotku
Orion - 2013 - štíhlé vřeteno Letos postižen brutálním propadem a zjistil jsem napadení listů strupovitostí.Ručně odstraněno, plody čisté.Pánové, všimli jste si v podvečer jak tato odrůda září na stromku?Naprosto úžasné.Šlechtitelé nemohly této... celý příspěvek >
Mc Intosh, 10.10.2013
Vážený, přečtěte si poslední číslo Zahrádkáře.Tam se dovíte jak se ošetřují nejchutnější rezistenti.To mě stači v normálních letech na uhájení i citlivých odrůd. - Mičurin II
Elstar, 10.10.2013
No hlavně že jste si narouboval Shalimar, který se sklízí skoro počátkem listopadu čili asi o měsíc později než Elstar.Jistě bude mít tu nejvyšší kvalitu. - Mičurin II
Elstar, 9.10.2013 Obsahuje fotku
Elstar - 2013 - štíhlé vřeteno I přes napadení sviluškou urodila nádherné čisté a vybarvené plody. - Mičurin II
Topaz, 9.10.2013 Obsahuje fotku
Letos můj Topaz  - 2013 - vřetenový zákrsek dopadl mizerně i když snímky tomu nenasvědčují.Podceněním chemické ochrany dosaženo 30% napadení plodů strupovitostí.Dva postřiky hrubě nestačili.Letos velikostně nevyrovnané plody.Těch pár červivých... celý příspěvek >
Matčino, 9.10.2013 Obsahuje fotku
Matčino - 2013 - štíhlé vřeteno  Letos poněkud menší plody. - Mičurin II
Spartan, 9.10.2013
Pane Karle chuťové rozdíly přesně popsal pan Petr z Pardubic ve vlákně Mc Intosh - Mičurin II
Mc Intosh, 9.10.2013
Pane Petře, ráno jsem začínal jablkem Mollies Delicious Už je na hraně.Poté jsem si podal Akane, letos jakož i minulé roky skvělé.Nakonec jsem prubnul Lobo ta sněhově bílá dužina a fantastická chuť lehce přebila obě předcházející.Kdo nejedl Lobo... celý příspěvek >
Mc Intosh, 8.10.2013 Obsahuje fotku
Mc Intosh - 2013 - štíhlé vřeteno   Další ukázka vynikající kanadské školy.Znalci na její chuť a vůni nikdy nezapomenou. - Mičurin II
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika