Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajcata a pestovani v kyblu - jakou zeminu?, 5.12.2011
Naco do prirodneho hnojiva davat este umele?
Vyzrálý hnůj - nahradí kompost?, 22.11.2011
...no a presne o takomto vyzretom hnoji je tema a ako uvadza prvy prispievatel, pyta sa na sypky dlhodobo odlezany hnoj, ktory vonia ako zemina a podoba sa raseline.
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 21.11.2011
Co to ma spolocne s tym, ze diskutujuci na ktoreho reagujete, kupil smejd?...nech ich mountfild predava amickym turistom.
Jak dokyselovat pudu boruvkam?, 21.11.2011
Dusicna v koncentracii na okyselenie nezamori podu. Urcite menej nez dusicnan ci siran amonny, pretoze na urcene pH jej treba podstatne menej. Na pripravu "kyslej stavÿ" ala cocacola staci snad v desiatkach ppm (nechce sa mi to presne... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 16.11.2011
Tesime sa na vas pokus. Ak nechate na zalistku par listkov, moze sa stat, ze sa tam na tom mieste stale budu tvorit nejake vyhony. Bude to mozno narocnejsie na udrzbu. Cely zalistok sa lahko vylamuje, tu mozno budete musiet strihat, co moze sposobit... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 14.11.2011
Netusim co chcete povedat, resp s cim nesuhlasite. Co sa tyka vina tam prevladaju bud kyseliny alebo cukry, potom su vina suche alebo sladke, pripadne nieco medzi tym. Ako jeden povedal, kysly a zaroven sladky je sladkokysly nalev na zavaranie ale... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 8.11.2011
Palo mate pravdu. Ak doteraz nevyschli v garazi, tak nevyschnu ani v zemi.
Narašený česnek, 24.10.2011
Palo nemotajte chemicke principy... SO4 2- je neutral. (ze nemoze byt kysly vyplyva uz z rozporu zlozenia tohto anionu a definicie kyslosti ako takej, i.e. absencia zdroja H+). Ak je tam obsah HSO4-, cize hydrogensiranu, ten ma kysle... celý příspěvek >
Problémy s filtrací a prosba o radu zkušenějších, 12.10.2011
Ak budete vypinat filtraciu urobite zle. Pocas filtracie vam bakterie odoberu cast zivin. Po vypnuti filtracie narazove uhynu a zacnu anaerobne sa rozkladat, hnit. To svinstvo prejde do vody, ked zapnete filtraciu aj s anaerobnymi bakteriami co mozu... celý příspěvek >
Ako spravne vypestovat jesenny cesnak?, 27.9.2011
 a zelene hnojenie, cim?
Založení jezírka, 22.9.2011
"ale fiance jinou možnost také nedovolují:-) " ... moja fiancée by mi jazierko najradšej zakázala
Terasa z bangkirai, 13.9.2011
Tiez som uvazoval o tomto. Po roznych debatach s firmami, ako sa pre drevo neda nic zarucit, som zvoli radsej drevoplast. Tento material sa mi dost nepaci, ale vo vyhotoveni v ktorom ho mame je to celkom esteticke. Su to male dlazdice 30x30 cm... celý příspěvek >
Ruční vřetenová sekačka - rady, 9.9.2011
pre 36.214 Ked porovnate fiskars a husquarnu ktora je aka, ktora lepsia...?
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 2.9.2011
2 ary...20x20m?
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 22.8.2011
sezona zacina. Tip ako vybrat velmi jemne necistoty z bazena. Velku sietku a hlboku najlepsie taku na ryby vyplnit bielou textiliou takou na zahony. Prichytit na ram sietky najlepsie kolikmi na pradlo. Tkanina ma extremne jemnu strukturu ale pritom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika