Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik medu do pálenky?, 29.1.2011
No, já pila "likér" z kalvadosu s přidáním medu a medunky, nechat zaležet, má zlatavou barvu, autor ho nazýval jménem kteréhosi řádu (benedyktýnka? - oni věděli, že klášterní bylinky jsou léčivé a což teprve macerované v alkoholu), ale... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 29.1.2011
Zkuste přidat k medu kousek (snítku) medunky do láhve, vypadá to pěkně, chutná lahodně. Elena
Sněhová vločka, 28.1.2011
Paní Marie, nebylo to náhodou Leptospermum - Balmín, loni v říjnu odpovídal pan Janča. Elena
Zelena strecha, 27.1.2011
Poradit neumím, znám sice firmu z Brna, která realizovala zelenou střechu na jednom průmyslovém objektu, nevím ale, jaké jsou dva roky po ukončení díla. Naše zkušenost cca 30 m2 trávník na sklepu (ten má světlou výšku 2,50 m), strop je monolit beton... celý příspěvek >
Roubování rajčat, 26.1.2011
Tak by mne (a určitě nejen) zajímalo, jestli to někdo vyzkoušel. Dnes jsem při inventarizaci rodinné knihovny (jednak z nedostatku jiné zábavy a taky z přemíry mého charitativního půjčování-jaksi se nevrací) narazila na knihu Lysenoko: Agrobiologie /... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 24.1.2011
Děkuji. Elena
Odrůda rajčete, 23.1.2011
No, já Šejky i jiné keříčkové odrůdy vyvazuji, sem tam něco vylomím, aby to nebylo úplně přehoustlé. Nám ale takový dojem (aspoň jsem to někde u Mikulova viděla-dávno tomu), že ve velkovýrobě vyvazování neřeší, ležely keříky na zemi, mezi tím chodili... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 22.1.2011
Rajče Býčí srdce (od Sevaseed) jsme měli teď po dva roky, zklamalo mne. Možná jsem udělala někde chybu já, nevím jak rostlo u Mirka, rostliny byly takové nedomrlé, slaboučké, i když všechny okolo silné, plodilo málo, první chytlo plíseň. Koupila jsem... celý příspěvek >
Zahradní nůžky PowerStep™ od Fiskars, 22.1.2011
Tyhle nůžky jsme nezkoušeli, kluci mají Bahco, oba velmi spokojení, manžel používá klasické školkařské Rostexy (staré asi 30 let), absolutní spokojenost i na silnější než doporučené větve. Kluci zahradníci, kteří k nám jezdí každý rok prořezávat a... celý příspěvek >
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 22.1.2011
Jde, nesmí být spékavá.
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 22.1.2011
Stejný názor jako Mirek, silnostěné, vzrůstnější papriky po jedné, ostatní Amy, Vlasta, PCR, po dvou. Feferony sázím po třech (Korál, Zvonkové), do skleníku nedávám, pálí jako čert potom i ty nepálivé. Ve skleníku 1-2 rajčata jsou fajn, vydrží daleko... celý příspěvek >
Legální znečištění zahrady, 21.1.2011
Pokud vím, bude to lepší, pro lov zvěře mají být (nebo už jsou) zakázány olověné broky.
Fíkovník, 20.1.2011
Zde jsou rady a zkušenosti. E
Snížení kyselosti substrátu, 20.1.2011
Ještě jednou, vytáhla jsem znovu diskuzi na téma Fíkovník, jsou tam i obrázky a zkušenosti s pěstováním a dozráváním u nás, dokonce i pěstované odrůdy. Elena Předpokládám, že uvedené bude hned nad tímto příspěvkem.
Názor na tomel od Starkla, 19.1.2011
Pro zadavatelku či autora otázky první jsem vytáhla starší diskuzi na téma Tomel. Zadáte-li do vyhledávání Tomel, vyjedou vám diskuze další. Zkuste mrknout. Elena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika