Příspěvky uživatele - 182.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lepsia hobby retazova pila , 29.7.2010
Naštěstí toto u Stihlu snad nehrozí a hrozit nebude, aby se prodával v baudomech. Beru to všeobecně. Věřím tomu, že se prodávají v těchto baudomech Hsq. i Jons.,ale určitě to jsou první typy hoby pil, které mají tak 2,nebo 3kusy na prodejně. Profi... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 28.7.2010
Věřím, že máte v hlavě slušný guláš, jakou pilu koupit. Před několika lety jsem měl to samé. Ještě dobrá rada na závěr. Rozhodl jste se investovat slušnou sumu na koupi nové pilky. Není lepší si koupit profesionální pilu, i za cenu, že by jste si měl... celý příspěvek >
Lepsia hobby retazova pila , 28.7.2010
Také mě to praštilo! Asi pán bohužel myslel jons.versus Jonsered. Nevím o tom, že by se "johan" prodával v marketech a baudomech. Společně se prodává se značkovým motorovým nářadím, většinou s Husqvarnou. To jen na upřesnění.  ... celý příspěvek >
Rada - jak likvidovat škumpu, 28.7.2010
Samozřejmě neředěný hebicid, nejlépe na čerstvé dřevo.   Roman
Rada - jak likvidovat škumpu, 28.7.2010
Škumpu jsme na zahrádce zlikvidovali Roundupem. Jako lesníka mě likvidace nestála nic, protože za sezonu vystříkám několik litrů zmiňovaného herbicidu. Proto se pár mililitrů z dvacetilitrového kanystru nepozná. Opravdu to zabralo. Na likvidaci stačí... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 27.7.2010
Nic proti Stihlu! Sám jako lesník a bývalý těžař motorové nářadí od Stihlu (křov. FS 450,rosič SR 420)a Husqvarny (JMP H 353,359,křov. 335 Rx) vlastním. Zkušenosti s motorovými pilami Stihl nemám bohužel nejlepší. Jako kluk po vojně, absolvování... celý příspěvek >
Křovinořezy mcdillen, 27.7.2010
Pokud nevíte, co s penězi, určitě si křovinořez kupte!  Souhlasím se všemi kolegy.   Roman!
Křovinořez Honda UMK 425 E1 leet?, 27.7.2010
Dobrý večer. Jako lesník a  profík jsem se podíval na technická data vyžínače Vámi zmiňované Hondy. Prodejce ve Stihlu nevím, jestli si dělal srandu, ale přijde mi, že se zboží snaží prodat, ale určitě s používáním křovinořezu má pramalé... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 23.7.2010
Dobrý večer! Velice obdivuji pana J.S, za jeho trpělivost a ztrátu času nad některými příspěvky. Jako lesníka jste mi pane J.S. přesvědčil, že nejen o motorovém nářadí víte spoustu věcí. Při výběru motorového a elektrického nářadí se řídím výkonem,... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 21.7.2010
Pánové, dohadujete se tu o tom, jestli paní zvládne silný a těžší křovinořez? Osobně ze zkušenosti z mé lesnické praxe jsem doporučil Hsq. 335 RX a zmínil jsem se o Stihlu FS 450,který je pro manžele dražší a silný profi. Nebál bych se koupit 450 ku.... celý příspěvek >
Dilema, 21.7.2010
Opravuji se, Donek nám umřel, je to něco kolem dvaceti pěti roků. Ten čas šíleně rychle letí. Romn
Dilema, 21.7.2010
Je to na prd. Jako dítě si pamatuju, že jsme měli psa něm. ovčáka. Jmenoval se Don-náš Donek.Chudák, měli jsme ho skoro 13 let. Jako malého v kočárku ze mě oči nespustil, pamatuju si jej do dnes, měl hnědo oranžové oči to byl pan pes! Také se chudák... celý příspěvek >
Prosím pomozte určit tento strom, 18.7.2010
Také si to myslím   Roman
Úplný amatér - čím zbavit zahrádku všeho zeleného?, 18.7.2010
Také bych to viděl na rýč, nebo vidličky. Jedna sobota a mělo by to být hotovo. 40m2 není málo, ale ani moc. Ať se daří!   Roman
Lepší křovinořez - který?, 18.7.2010
Jako lesník, mám zkušenosti za mých patnáct let s používáním křovinořezů, co se značek, komfortu obsluhy a spolehlivosti týče. Lehký profi křovinořez je od Husqvarny 335 RX. Jeho slabší stránkou je vyřešení pomocné startovací pružiny "smart... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika