Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betonova směs B10, 10.8.2010
B10 dle staré normy = C8/10 dle platné normy. Jedná se o betonovou směs která je určena např. na základy lehkých staveb, garáží, podkladních betonů pod armaturu. Pokud nebudete dávat armovací sítě tak může být. Pokud chcete vystužit sítí měla by být... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 10.8.2010
Tak to se divím protože Sugar Baby je s Crimson Sw. nejběžněji k dostání. Mají ji všude.
Co vaše réva?, 9.8.2010
bred_ik - Stříkl jsem to minulý týden mědí a chystám se dnes na Ridomil, zvláště na nové sazenice. Z těch devatenácti odrůd od Vás jsou tak tři-čtyři bez napadení (mám dojem že se jedná i o Vostorgy, jak to zpracuji dám vědět), dobře se drží i Nero.... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 9.8.2010 Obsahuje fotku
Vanisch, slimejšů se zbavíš! Na základě rad okolo slimáků vyzkouším na ně účinky mědi. Udělám kolečko z něčeho měděného (drát, plech, folie...) a dám dovnitř slimáky. Uvidím zda přelezou. Pokud by to fungovalo bylo by to zajímavé. Dala by se tím... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 9.8.2010 Obsahuje fotku
Chraň Pánbů Eleno abych si něco takového myslel. Samozřejmě že jsem pátral i já na netu ale jsem už z toho jelen. Podobné příznaky mám i na výše jmenovaných rostlinách, ale jen u melounů usychají listy na tabák (zatím?). Začíná u "centra" rostliny a... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 9.8.2010
Bohužel je to člověk se kterým jsem na "nože". Už mne jednou udal na stavebním úřadě že jsem si postavil udírnu blízko jeho domku (rozhodnutí o odstranění stavby)... typický vychlastaný mozek který má takových staveb pětkrát více ale vadí mu to za... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 9.8.2010
Pokud jsou to u mne svilušky v tom případě je mám asi na všem - račata, okurky, melouny, réva...
Co vaše réva?, 9.8.2010 Obsahuje fotku
Tak vypadá vinohrad za plotem.
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 6.8.2010
Jarovou vodou! Ještě jsem to dělal tak, že jsem nafoukl límec co nejvíce a pak jsem ho "tlačil" rukama dovnitř pod vodu. Tak ale najdete díru jen na vnitřní straně. Jinak, letos jsem už koupání "odepsal" Mirek
Okurky nakládačky - plíseň, 6.8.2010
Stačí se podívat okna na to skvělé léto a zjistí že je úplně zbytečné utrácet za postřiky. Mirek
Mochyně peruánská, 5.8.2010 Obsahuje fotku
Vysel a vysadil jsem je stejně jako papriky, dostaly co proto od zimy a povodní ale nakonec se zmátořily a rostou. Přikládám fotky přebalů.
Mravenci a mšice, 3.8.2010
Kde se dá sehnat? V drogerce měli jen tabletky v krabičce. Díky
Nejchutnější rajčata, 3.8.2010 Obsahuje fotku
Pollicina v květináčích pomalu končí a jelikož jsem je sadil poprvé tak je hodnotím takto: chuťove jsou dobrá, starší jsou sladší, neměknou a mají sympatický tvar, slupka není moc tuhá. Jsou větší než jsem počítal (dle obrázku na přebalu) a poněkud... celý příspěvek >
Žluté listy u rajčat, 3.8.2010
Takže to už by byly dva prvky a na ně používám hnojivo na list Fytovit ;o) - Kvapalné hnojivo Fytovit je určené predovšetkým na odstránenie nedostatku rastlinami prístupného horčíka, železa a síry. Je vhodný na liečenie chlorózy spôsobenej... celý příspěvek >
Žluté listy u rajčat, 3.8.2010
Asi nedostatek hořčíku. Postříkejte hořečnatým hnojivem na list. Mirek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika