Příspěvky uživatele - 206.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pleteni cesneku do copu, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý deň, ja som plietol cop z cesnaku tak, ako sa pletú vlasy z troch prameňov. Nákres nemám ale môžem večer pripojiť foto. Začal som tromi hlávkami vedľa seba, preložil som raz stonky, a pridal som ďalšiu. Znovu som preložil, pridal piatu,... celý příspěvek >
Využití malin, 24.6.2011 Obsahuje fotku
Pripájam obrázky, ak by nefungoval ten link.  Peter
Využití malin, 23.6.2011
Dobrý deň, pripájam link na výrobu sirupu bez varenia, a kandizovanie + výr. sirupu za studena. Musel som urobiť print screeny, uploadnúť sa dajú len obrázky. Dúfam že sa to bude dať prečítať. Ak nie, dajte mi vedieť. Peter
Rebarbora, 13.6.2011
Odporúčam výbornú marmeládu z rebarbory, zázvoru a mäty. Recept je tu, ja som dal len čerstvý zázvor (kandizovaný som nemal poruke), a o dosť viac mäty ako je uvedené v recepte. Peter
Slimáci, 13.6.2011
Najlacnejšie pivo z Lidla im celkom šmakuje :-)
Odpuzovač hadů, 13.6.2011
Pekný deň Vám prajem. Snažíme sa o racionálnu ochranu, takže väčšinou to je fakt bio :-) Pohodu nám znepríjemňujú slizniaci, a monilia laxa.  Bývam v Nitre, vežička ktorú ste videli je kláštor na Kalvárii. Peter
Odpuzovač hadů, 13.6.2011
Dobrý deň,  ja som z tých, čo sa snažia hady prilákať :-) Postavil som im úkryt pod domčekom pre hmyz - viď foto  Zatiaľ prišli "len" jašterice. Ak chcete postaviť zimovisko pre plazy, treba vykopať jamu v zemi a vyplniť ju kameňmi. Peter
Slimáci, 13.6.2011
Dobrý postreh - suchý a pre nás pichľavý materiál (ihličie, piliny, hobliny, slama...) slimákom neprekáža. Btw, moja spotreba Ferramolu je cca 4 kg na 3-4 áre chránenej plochy ročne. Nákup v Rakúsku, cena cca 5 Eur za kilo. Peter
Ostnatý drát, 10.6.2011
Dobrý deň, pripomenuli ste mi ploty ktoré sme stavali vo Švédsku na ohradenie extenzívnych pastvín či lesných pozemkov - robili sme ich z haluziny, z tenkých žrdí z prerezávok, spájané smrekovou húžvou. Stačia dve šikovné ruky a sekera :-) Foto... celý příspěvek >
Rejsek a granule proti slimákům, 9.6.2011
Z malých budú o pár dní veľké, treba vytiahnuť všetky zbrane už teraz. Akú veľkú máte plochu, ktorú chcete chrániť? Ja chránim proti slizniakom len zeleninu a jahody, výmera cca 3-4 áre. Na túto plochu miniem ročne max. 4 kilá Ferramolu, a to s ním... celý příspěvek >
Rejsek a granule proti slimákům, 8.6.2011
Dobrý deň. Ferramol má LD50 u cicavcov viac ako 5000mg/kg, takže úhynu necieľových živočíchov by som sa neobával. Viac info napr. tu. Peter
Jak na žáby ve skalce, 1.6.2011
Dobrý deň, pripojte foto domu a okolia, a bližší popis situácie (napr. či bývate pri nejakej vodnej ploche?...)  skúsime určiť druh žiab a možnú pomoc. Peter, Nitra
Mravenci na broskvoni, 17.5.2011
Acetón nemám, cestou domov kúpim. Mám tech. benzín, myslíte že tým by to šlo tiež? Ďakujem. Peter, pstefun(zavináč)gmail.com.
Mravenci na broskvoni, 17.5.2011
Ďakujem Vám pekne za zaujímavú radu, vyskúšam u mladých sliviek, len priznám sa neviem ako teraz odstrániť chemstop z kôry. Čo by ste poradili? Ešte by som Vás chcel poprosiť o radu k egrešom, ale to nepatrí do tejto témy. Ďakujem. Peter
Mravenci na broskvoni, 17.5.2011
Dobrý deň Vám prajem, to je zaujímavý postreh, že Chemstop rozleptáva kôru. Zatiaľ som to nepozoroval, ale možno som sa nepozorne díval. Zvolil som náter lepidla priamo na kvôru z toho dôvodu, že kôra staršieho stromu býva nepravidelná, mravce si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika