Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Samosprašný rakytník, 12.4.2010
samosprašný nabízí firma Haeberli beeren ve švýcarsku, říkal jsem jim, že ho mají v číně, možná ho odtamtud sehnali.Já vyséval ruské a vyrostl mi samec, který udělá taky asi 5 bobulek jako by byl oboupohlavní.Ale samosprašný jsem ještě neviděl na... celý příspěvek >
Sloupové hrušně, 8.4.2010
Postrádám tady toto téma.Možná někde proběhlo ale nedá se najít pod jakým názvem.Jaké jsou odrůdy těchto hrušní a kde se dají sehnat?
Pýchavka - vatovec, 8.4.2010
Pýchavka (vatovec) roste na pastvinách, zahradách, sadech nejraději na vlhkých humózních živinami bohatých půdách, často v porostech kopřiv. Zatím není k dispozici metodika pro intenzivní pěstování v domácích kulturách. Proto pýchavku vysazujeme na... celý příspěvek >
Jakou houbu na zničení pařezu ořešáku?, 8.4.2010
já bych ho nechal tak vysoký jak je a zkusil bych navrtat ho a dát do něj kousky sírovce žlutého z lesa.Z toho jsou výborné řízky, chutná to jako řízky z telecího.Plodnice pak váží i 10 kg.Zaléval bych to.
Pýchavka - vatovec, 8.4.2010
no když máte leták, mělo by tam být napsáno, jak se upravuje ůda před zasazením, dejte nám to prosím vědět sem.divím se že to roste na louce v trávě, asi to potřebuje nějaký humus z trávy.
Rakytník řešetlákový, 8.4.2010
to, že známe jen málo odrůd rakytník tak trochu deklasuje.Až uzrají u nás ty sibiřské, přinese to úplně jinou kvalitu a tohle ovoce se stane ještě více hledané a i pěstované.
Minikiwi, 7.4.2010
Odrůdu nahoře neznám, Je moc odrůd.Záleží na tom, co seženete. Určitě a.kolomikta, bývá v kruhu neb u Peška.Pak arguta.Chce to ovšem pergolu neb konstrukci.Weiki je částečně samoopylivá. Isai je trochu víc samoopylivá.jiné nejsou.
Není nad kiwi, 7.4.2010
Pěstuji je přes 40 let.Mám to moc dobře vyzkoušeno.Odborníci se tomuto tématu vyhýbají, protože to zatím není určeno pro velkovýrobu.Ale každá zahrádka to může mít a v budoucnu určitě bude.I kdybych měl jen metr čtvereční jistě bych zasadil... celý příspěvek >
Popínavé jahodníky, 5.4.2010
že je to podvod je z toho počítačově vyrobeného snímku jasně vidět a je to vidět i na jiných takových snímcích jiných firem.měli bychom si poznačit tyto firmy aby jsme si pamatovali kde ti podvodníci jsou.Asi budou mít i utajenou... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 30.3.2010
to by se musešla znát odrůda, aby se dalo vyčíst jak vysoko to poroste.Ščerbinka roste myslím jen 2m, ale není tu.ty co tu jsou a množí se hergo a leikora jsou asi 5m, sluníčko a krasavice asi 4m. Sháním dva samce.
Přezimování jedlé mochyně, 27.3.2010
vždy když mám nějaký plod z něčeho co mi chutná, tak ho rozmáčknu na noviny aby tam zůstaly semena, nechám uschnout a dám do zásob semen, předem napíšu rok. časem vyseju neb vyhodím. Pěstujete-li moch.Per. potom stačí v obyčejné záhonové půdě a... celý příspěvek >
Arguta, kolomikta, aktinidie, 20.3.2010
jemné listy, širší, ozubené, a navíc na jaře nabírají barvu do bíla, růžova, fialova,to je kolomikta.Ted teda potřebujete z kruhu samce arguty a samici kolomikty.až to dopěstujete, tak si pochutnáte. Včera mi zas jeden vynydal, že jsem mu dal... celý příspěvek >
Dřín a roubování, 20.3.2010
V kievě dříny očkují na semenáče.
Mičurinův Granátový, 20.3.2010
Já bydlím v Bystrém naproti školy.Jede se sem z Pržna, je to asi 5km a celou cestu jsou podle silnice zasazeny jeřabiny, některé fialové, ale dost malé, jiné černé roubované, těch je nejvíc, ty uživí ptáky po celou zimu, nějak to cvrčí, asi... celý příspěvek >
Jaké exotické ovoce do bytu?, 20.3.2010
U Frýdku Místku v Dobraticích žije pan Poloch, má vytápěný skleníček a co mne udivilo, je, že je soběstačný s ananasy.Má regály asi 60-65cm nad sebou a na nich asi 5litrové květináče a na poszim každý ananas dozrává o váze asi 2kg. Samozřejmě v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika