Příspěvky uživatele - 70.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strihani, 5.3.2010
Dobrý den, minulý týden jsem začal stříhat své jabloně. Chtěl bych se zeptat, zda-li jim neuškodí, když v sestřihu budu pokračovat i tento víkend a to vzhledem k hlášeným nízkým teplotám. Děkuji za radu. HS
Rozestupy nových ovocných stromků, 24.2.2010
Děkuji za informaci a rady, HS
Rozestupy nových ovocných stromků, 23.2.2010
Dobrý den, jedná se o nové odrůdy Grace Star a Sweet Early. Půjde-li to, rád bych se pokusil upravovat jim korunky řezem, HS
Rozestupy nových ovocných stromků, 23.2.2010
Dobrý den, na jaro jsem si objednal dvě třešně naroubované na podnoži COLT. Chtěl bych se zeptat, jaké rozestupy mám mezi těmito stromkamy nechat. Předem děkuji za informaci. HS
Natírání kmenu vápnem, 21.2.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli můžu natřít kmínky ovocných stromků (jabloně, hrušně, brosvoně a meruňky) bílým nátěrem, který se používá v interierech (Primalex apod.) Děkuji.
Postřik proti kadeřavosti, 18.2.2010
Já jsem postřik broskvoní v podzimních měsících docela odfláknul, tak už se těším na kloudné počasí, abych vše dohnal. Bohužel to na tento týden nevypadá, má být docela chladno a mrholit. HS
Bohemia Gold - jak ostříhat, 16.2.2010
Dobrý den, ne o 1/3, ale na 1/3. Nechci zkracovat všechno co minulý rok vyrostlo, ale jen ty vlky co vyrostli vertikálně. Zdá se mi to takový divný, když ta jabloń vypadá jako koště. A také si neumím představit, jak by vypadala po letošní sezóně.
Bohemia Gold - jak ostříhat, 15.2.2010
Na zahrádce mám mladou jabloň Bohemia Gold a ta má z minulého roku asi metrové přírůstky. Na internetu jsem se dočetl, že: "při řezu je nutno respektovat sklon plodit na koncích letorostů". Chtěl bych proto zeptat, jak mám tento... celý příspěvek >
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 15.2.2010
Díky za informaci. Koukal jsem, že letos mabízejí zatím jenom zimní očka. Možná že je začnou prodávat, až se umoudří počasí. HS
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 15.2.2010
Díky, v okolí mám vyhlídnuté některé hrušně, které mají chutné plody (hlavně ty podzimní). Myslel jsem, že se dají sehnat rouby těch novějších odrůd, které u nás v okolí zatím nerostou. HS
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 15.2.2010
Dobrý den, chtěl bych do koruny mé hrušně naroubovat několik dalších odrůd. Proto bych se chtěl zeptat, zda-li mi někdo poradí, kde se dají zakoupit kvalitní rouby hrušní (popřípadě i jabloní). Díky všem za informaci. HS
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 11.2.2010
Zlatý fík jsem sázel minulý rok, dále mám na zahradě ještě Pax a Darek a zde zmíněný Neguš, ten je fak divnej... nevelký plod, velký ostny, zajímavá chuť. Neguš jsem koupil více za zvědavosti, než-li k tomu, abych od něj očekával extra úrodu.
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 10.2.2010
Dobrý den, chtěl bych si na jaře pořídit ještě pár stromkových angreštů. Nějaký zelený, bílý a červený. Chtěl bych Vás tímto požádat o nějaké informace, které angrešty mi můžete doporučit z vlastní zkušenosti. Hodlám je ošetřovat i chemicky, tak že... celý příspěvek >
Malvazinka, 8.2.2010
Já bydlím na úpatí Krušných hor pár km od Ústí nad Labem. HS
Malvazinka, 7.2.2010
Já mám na zahradě dvě švestky domácí. Jedna zraje asi o 10 dní dříve, než-li ta druhá. Ta pozdější býva každý rok úpně obsypána úrodou tak, že o ni mívám až strach, že to vevydrží a ulámou se větve. Ta co zraje dříve ta má spolehlivě každý rok také... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika