Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská raná, 20.7.2016
Mě dozrála Č. lepotica, přitom nejsou plody modré, ale jen růžovo-fialovo-namodralé - bylo mi divné, že padají zdravé plody a když jsem ochutnal, jsou měkké a relativně sladké. Přičítám to nedostatku slunce za posledních 10 dní. Má někdo podobnou... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2016, 4.7.2016 Obsahuje fotku
Ledana, ostravsko, už asi týden konzumována. Tj asi o týden dříve než loni, kdy jich ale bylo na stromku 50kg a nyní pár kg - plody loni prům. 35g, letos asi 55g
Plzák španělský - 2016, 1.7.2016 Obsahuje fotku
Pokud by se někomu po nich stýskalo, písněte mi do majlu a za cenu poštovného vám pošlu z ostravska sadbu. Sice to není, co to bývalo loni, kdy jsem jich za hodinu sesbíral přes 300, ale stále mám na rozdávání a co umí udělat s čínským zelím...... celý příspěvek >
Mrazuvzdornost fíkovníku a olivovníku, 1.7.2016
No, já nevím, jak chránit na jaře - naopak se doporučuje rozbalit brzy, když už nehrozí mrazy pod -10. Zabalený se může pod jarním sluncem naopak zahřívat a předčasně klíčit. Pokud dorazí květnový mrazík jako letos, už raší a s tím nic nenaděláte.... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 8.6.2016
Nj, čekal bych, že včely mohou dostat dávku při postřiku do květu, proto třeba proti pilatce stříkám až na pidi plůdky. Jiné dávky různého mixu pesticidů asi dostanou na kvetoucí řepce ap., řekl bych, že velkozemědělci si s tím zase tak hlavu... celý příspěvek >
Papriky - divné listy a černání úžlabí listů, 3.6.2016 Obsahuje fotku
Nechci zakládat nové téma, ale mám podobný problém - pouze u dvou rostlin ve skleníku dochází k evidentnímu vadnutí, listy jsou měkké, ostatní kytky v pořádku. Tipoval jsem to na nějakou houbu.
Jak se jmenuje?, 2.6.2016
mutant Jilm habrolistý x Wredei (Ulmus minor)
Papriky - divné listy a černání úžlabí listů, 1.6.2016
Mšice nebyly, černé tečky ano, proto jsem stříkl tím mospilanem - teď už jsou pryč, ale tvar listů zůstal - je tedy i listů takto běžný? Velice děkuji za komentář, važím si každého doporučení. P.
Papriky - divné listy a černání úžlabí listů, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem začátečník a zkusil jsem zasadit papriky. Začly se divně deformovat listy (i nové) a úžlanbí listů je načernalé. Začínají kvést, na květech zatím nic vidět není. Postříkal jsem preventivně mospilanem - objevily se mi mšice na... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 9.5.2016
z literatury: Se svinováním listů rajčat se setkáváme opravdu často. Jeho nejnápadnějším projevem je výskyt v celém porostu, tedy ne u ojedinělých rostlin. Svinuté listy jsou zcela zdravé, normálně vyvinuté, bez známek škůdce či chorob. Svinování... celý příspěvek >
Co je to za plevel, jak se ho zbavím?, 9.5.2016
sekačka - parkrát posečete na nízko než se stačí vytvořit listy a oddenky uhynou. Horší to je třeba v malinách, to je průšvih. Jinak bršlice je léčivka.
Houbové onemocnění na jehličnanu?, 9.5.2016
Máte pravdu, beru zpět, na malém náhledu mi to přišlo jako túje. Daník
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
ohýnek čoudil, to se nebojte
Mráz - malé plůdky meruněk, 26.4.2016
Nápodobně - ráno ještě ohniště žhavé a všude kolem zmrzlá jinovatka
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Ostrava mezi -1 až -2st. Do ohýnku uprostřed zahrady jsem v noci hodil 3 špalky, takže popel žhul ještě ráno, ale na okolí to znát nebylo - jinovatka až na kraj ohýnku, listy třešní schlíple visely a na meruňkových tmavé fleky. Nicméně už v 9 na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika