Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 8.4.2010
Můžete prozradit čím stříkáte: 1)Četl jsem, že těsně před květem je třeba provést postřik proti jakýmsi bakteriím vázajícím vodu. Tím přispívají v mrazech k roztrhání rostliných pletiv v květu??? 2)V květu proti moniliovému úžehu? Pepík
Řezat na větevní kroužek nebo čípek?, 18.3.2010
Něějak mi zesílily výhony jdoucí do koruny, tak 15 mm.Mám to odříznout na větevní kroužek, nebo nechat čípek s 1-2 letorsty? Díky za radu.Pepík
Roubování špendlíků, 17.3.2010
Pokud ta Vaše "bluma mirabela" je žlutá a kulatá, bude se jednat pravděpodobně o mirabelku nancyskou. Je běžně k dostání.Objevují se i jiné odrůdy mirabelek.Zakoupením nového stromku budete mít jistotu, že si za pár let pochutnáte.Roubování... celý příspěvek >
Černý bez a výrobky z něj, 11.3.2010
Vedle bezu, který máme všichni na mysli, existuje ještě bez hroznatý. Má červené plody a květy i plody jsou seskupeny ve tvaru hroznu. Ne ve tvaru placky jako u černého bezu.Tam už by nějaké komplikace mohly nastat. Pak existuje bez chebdí, jedná se... celý příspěvek >
Hliníkový žebřík, 8.3.2010
Někdy mezi 1991-1995 jsem zakoupil dvoudílný žebřík od fy.Alve. Slouží bez problémů dosud. Pepík
Kompost, 8.3.2010
Sežeňte si pár dřevěných palet.Po cca 5ti letech Vám začnou uhnívat, otočíte, spodek dáte nahoru.Během 10let si seženete nové palety a na zbytcích starých si můžete opéct třeba buřta.Pepík
Kiwi, 3.3.2010
Je to opravdu něco z rodiny kiwi?I ten samec který neplodí kvete. Pepík
Jak se vyrábí osivo F1?, 2.3.2010
Běžně kupuji osivo označené F1, nebo jako hybridní. Ještě jsem se ale nezajímal, co to vlastně je. Mohu to brát tak, že se ve sterilních podmínkách k opylení použije pouze pyl určité odrůdy? Nebo je tam použita ještě nějaká alchymie? Pepík
Odrůda rajčete, 2.3.2010
Letos hodlám zkusit tuzemskou odrůdu Uragán.Má se jednat o velmi raný hybrid.Pěstuji ve volné půdě, nejsem z Polabí a tak je pro mne rannost dost důležitá. Pepík
Názor na uskladnění jablek podle Receptáře, 17.2.2010
Na podzim to vidím na kus "husího krku" průměr 100mm a k tomu ventilátor, např.z digestoře.Na podzim po nocích párkrát profouknout sklep.Elektroinstalaci svěřit odborníkovi! Pepík
Semena ze zahraničí, 12.2.2010
Pro p.Mirka Neobjednal jste též cukrové melouny? V Rusku jim říkají dýně.(A tomu co známe jako dýně zase tykve.)
Semena ze zahraničí, 12.2.2010
Rajčata po pikýrování mám v malých kelímcích, někdy i v platu od vajec. Když povyrostou, odříznu hrdla od PET lahví.Naspu do 1/4 substrát a sadím. Někdy je to piplačka.Jak rajče roste, nechávám vršek a dva listy, ostatní odstřihnu, a dosýpám... celý příspěvek >
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 11.2.2010
Nechci Vás odrazovat od pěstování angreštu (já o obnovení angreštu uvažuju také),ale tlak padlí je opravdu velký.Nekoukal bych na barvu, ale sadil jen rezistenty, byť na úkor chutě.A i u rezistentů aplikoval chemickou ochranu.V místě mého bydlitě,... celý příspěvek >
Roubování rajčat, 9.2.2010
Ano, byl to vtip.Má ještě pokračování.Lupení se kouřilo místo tabáku.Pepík
Roubování rajčat, 8.2.2010
Někde jsem četl, že rajče na bramboru rouboval už sám I.V.Mičurin.Výsledkem pokusů byla údajně rostlina, která měla kořeny jako rajče a nadzemní část jako bramboru.Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika