Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 12.3.2010
Občas se taky někde prodává za velký peníz pod názvem "pokojový ženšen", i když je jasné, že se ženšenem nemá vůbec nic společného. Léčivá ale je. Hanča
Černý bez a výrobky z něj, 11.3.2010
Z bezinek (a bezových větviček a dalších přísad) se také vaří lektvar na inhalace, když se rýma nastěhuje do čelních dutin. Je to poměrně hnusné, ale zase se pak nemusí chodit na punkce. Hanča
Černý bez a výrobky z něj, 11.3.2010
Suším.
Černý bez a výrobky z něj, 10.3.2010
Čaj z bobulí dělám, je dobrý na záda, na rozdíl od prášků nejen odstraňuje bolest, ale léčí i příčinu,
Poraďte rostlinu do chodby, 8.3.2010
Paní Evo, opravdu máte Zamiokulkas vyzkoušený na chladnější chodbě? Doma řeším, kam s ním, v obýváku už začíná překážet. Na chodbě by místo bylo, ale netopí se tam - mám to zkusit? Hanča
Poraďte rostlinu do chodby, 8.3.2010
V takovýchto podmínkách mi léta přežívá (a příliš nechátrá) břečťan, rhoicissus, zelenec, voskovka a klívie. Hanča
Nejatraktivnější stromy, 7.3.2010
Štědřenec je sice krásný, ale taky příšerně jedovatý. Hanča
Datlovnik - pestovani ze semene, 6.3.2010
Přesně tak, mně nejlíp vyrostly ty, na ketré jsem úplně zapomněla (semena jsem zapíchala do květináčů k jiným kytkám, kdyby se jim náhodou chtělo vyrůst, a pak jsem na ně pozapomněla, když se dlouho nic nedělo). Horší je, že pravá datlová palma je... celý příspěvek >
Tlustolisté rostliny, 5.3.2010
Myslím, že ta první je Peperomia magnoliaefolia, jinak co se týče pěstování, stoprocentní souhlas s paní Lídou. Hanča
Přeroubování arónie, 3.3.2010
Není, nejsou ze stejné čeledi.
Peceni grilovani v plech bedne, 13.2.2010
obrazek zde
Balkónovky odolné voči vetru, 5.2.2010
Loni jsem si koupila lilek jasmínokvětý Solanum jasminoides a můžu ho jenom doporučit, šlahouny jsou nezničitelné. 500 mnm je tu taky, jen toho sluníčka mám víc, ale prý se daří i v polostínu. Hanča
Jedlý les, 14.1.2010
Termín "jedlý les" je v permakultuře už zavedený, osobně se mi zdá praktičtější než "les stromů a keřů s jedlými plody", nehledě na to, že ani váš název nevystihuje vše (jedlé natě, listy, květy, kořeny, hlízy, případné... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáčky, 14.1.2010
lednacka  no snad brhlika
Muchovník - žloutnutí listů, 5.1.2010
Kousek pravdy máte, Pepíku. Zahrada našich předků, tak, jak píšete, je určitě zdravější místo k životu než túje s anglickým trávníkem, ale permakultura je dotažená ještě kousek dál, není to to samé. Hlavně v hospodářství kdysi bývala šílená dřina. To... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika