Příspěvky uživatele - 156.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kopretiny, 18.8.2009
Nikdy jsem neviděla po seřezání nějaké oslabení kopretin. Vždycinky kvetou jako blázen. Teoreticky je tím oslabuji, praktické zkušenosti mě vedou k tomu, že je klidně ustřihnu, protože jim to neubližuje. Ivana
Likvidace peťouru, 16.8.2009
Na jednom vlákně jsem četla, že jedna paní dává posekanou trávu pod jahody, zeleninu i pod kvítka. Prý nemusí trhat plevel a ještě má pohnojeno. Po přečtení mě to nadchlo. Myslíte, že by mě to mohlo pomoct i proti tomu peťourovi?
Kopretiny, 15.8.2009
Kopretiny po odkvětu ostříhám pár centimetrů nad zemí. Chvíli je to strniště, ale můžou ještě vykvést. Jsou sice daleko nižší, ale taky pěkné. To samé dělám s měsíčkem zahradním. Když chytne ten bílý povlak(možná je to plíseň, nevím) tak je ustřihnu... celý příspěvek >
Zmrazení zeleniny (nadúroda), 12.8.2009
Co všechno se dá ze zeleniny zmrazit a jak. Co nastrouháte, co povaříte a vůbec všechno ohledně zmrazení. Mám víc úrody, než stačím spotřebovat. Ivana
Jahody, 10.8.2009
Staré sazenice jahod seřezávám jenom tehdy, když se je záhon porostlý tak, že se v něm nemůžu vyznat. Usnadní mě to vyčištění záhonu. Seříznu tak, aby zůstaly prostředky(srdíčka). Dneska jsem si připravila záhon a nové sazenice mám v kyblíku s vodou,... celý příspěvek >
Dosna - kana, 10.8.2009
Pavlíno, když dáte hlízy do sklepa, tak se na ně v zimě občas mrkněte. Já jsem chodila okolo nich pro brambory, pořád byly v pořádku. Až v lednu nebo únoru začaly puky na hlízách černat. Takto se mě to dělo po dva roky a přišla jsem o pár hlíz. Teď... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 31.7.2009
Mám velikou zahradu a začínám ji pomalu osazovat. Strašně moc mě chybí to, že když se po ní projdu, nemám si čeho zobnout.  Možná mě mnozí chápete, nepatřím k těm, kteří mají rádi ovoce naservírované na stole. Nejvíc mě chutná to přímo... celý příspěvek >
Zabezpečení truhlíků - panelový dům, 30.7.2009
Ještě dodatek : Ty konzole z pásoviny byly dvě ne každém okně. Ivana
Zabezpečení truhlíků - panelový dům, 30.7.2009
Na jaře jsme dávali plastová okna a tak jsem si myslela, že zabezpečení truhlíků bude problém. Nebyl. Manžel otevřel okno, obhlídl to a řekl, že to půjde a šlo to. Našel mezi venkovním parapetem a rámem drážku od které ten jeho nápad vznikl. Tu... celý příspěvek >
Slimáci, 29.7.2009
Rozmačkat v ruce? I když bych měla rukavice, tak by mě lítal mráz po zádech. A to jsem si myslela jak jsem morbidní, když vezmu navečer něco jako mačetu a každého slimejše, kterého potkám přetnu v půli. Je to dost hrozný, ale do ruky bych ho nevzala.... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 29.7.2009
mam pilu Oleo-Mac 947 od roku2002 delam drevo na tri domy na vesnici a jsem spokojeny.Tedy do vcerejska to se objevila prvni zavada.Jeden ze dvou sroubu na kterych je uchycena lista s retezem se uvolnil.Nevim jestli ma nekdo zkusenost tuto zavadu... celý příspěvek >
Co s meruňkami?, 27.7.2009
Nespravedlnost! Letos jsem nesehnala meruňky ani na zavařování. V obchodě byli za 40kč. Švestky dává manžel do škopka,  ono si to tam kvasí, nijak s tím nehýbe a hlídá si cukernatost, která je důležitá pro pálení. Nejsem si jistá, ale meruňky... celý příspěvek >
Co vyset nebo zasadit po zelí, 27.7.2009
Počasí se zbláznilo i těch škůdců je nějak moc. Zelí už má pěkné hlávky, začíná praskat. Asi nemá smysl čekat až shnije. Chci ho sklidit a dát do zeláku. Vždycky jsem to dělala až v září. Snad nic nezkazím, když ho naložím už teď. Co s prázdným... celý příspěvek >
Likvidace peťouru, 26.7.2009
V rajčatech jsem ho postříkala a krásně se zlikvidoval. Jenže zapršelo a bylo jich tam zase strašně moc. Tak jsem vytrhávala. Nemám tušení jak moc škodí půdě herbicidy, které tam stříknu. Bojím se stříkat podruhé, potřetí... Sice by mě to moc... celý příspěvek >
Proč je mrkev bílá a zelená?, 25.7.2009
Řekla bych, že to bude nekvalitním semenem. Na jednom záhonu vysetém z jednoho sáčku mám vedle krásné mrkve také takovou nedomrlou vybledlou. Vzhledově se mě nelíbí, v polévce se to ztratí a chutná stejně. Ivana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika