Příspěvky uživatele - 34.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
černá listina, 14.3.2009
Myslím si, že než si nechat (za moje prachy) spálit, nebo jinak z... t řetěz, v nějakém odborném, či jiném servise je, lepší naučit se brousit pilníkem.Vždyť každý výrobce pil v návodu k obsluze podrobně popisuje jak na to.Pokud člověk není technický... celý příspěvek >
Motorová pila Partner 422, 9.3.2009
měl jsem partnera 351 a ze zkušenosti s ním řeknu toto.Výkon velmi slabý, hodí se tak možná na zahradu jednou za rok pořezat suchý stromek, ale do lesa v žádném případě.Prasklá pružina na rukojeti 3 krát, prodřená brzda řetězu, výměna ložisek na... celý příspěvek >
Ficus Retusa - choroba na listech?, 2.3.2009
Ahoj pestitele fíkusu retusa mam problem se zloutnutim a postupnym opadavanim listu uz to trva mesic a nevim si rady uz ma jen par zelenych listu hnojim 2krat mesicne mocovinou, umistil jsem ji k oknu a topeni mimo pruvan a 1az2 denne rosim a... celý příspěvek >
Stihl 023 velká spotřeba paliva, 25.2.2009
Faktorů ovlivňujících spotřebu je víc, začal bych u toho jak odborně vám karburátor naštelovali a taky jak má seřízenou pilu kamarád podle kterého měříte spotřebu
Problém motor Tera, 18.2.2009
Kamarád měl ten sám problém u motoru jikov na bubnové sekačce(hned od nového motoru).Po zahřátí když motor zdechnul, tak nešel nastartovat ani za boha! Zkoušeli sme jiný olej do benzínu, čistit karbec, měnit svíčky atd.-nic nepomohlo! V servisu... celý příspěvek >
Stihl MS 360,361 nebo HQ 359, 17.2.2009
Taky se připojím ke chválení.Mám MS 360 a krom řetězů a opotřebované lišty a řetězky, žádná jiná závada.Je to pila ktera mě ještě nezklamala.Vřele doporučuji!
Kysané zelí - změknutí, 15.2.2009
Při nakládání je důležitá čistota nádob a kvalitní zelí.Nevím postup jak nakládáte kolik soli a td.Plátýnko dřevo a kámen které nejsou řádně vypařené mohou mít takové následky.Když nakládáte do soudků tak bych místo plátýnka dal buď celofán a na to... celý příspěvek >
Kysané zelí, 14.2.2009
A to jako má změknout?Víte co Vy vlastně chcete?.Tak to máte tvrdé?Buďte rád jak Vám změkne tak je to víte kde?
Kysané zelí - změknutí, 14.2.2009
Pokud ta nádoba je plastová tak se vůbec nedivím že Vám to zhořklo.Vy jste někdy viděl šlapat zelí do nějaké umělohmotné nádoby?Pokud nemáte čistý a vypařený porcelánový zelák nebo kameninovou nádobu tak si zelí namíchejte v nějaké čisté vaničce a... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 14.2.2009
To je nádherný pohled na tu krásnou sestavu těch demižonů.Ta slivovička musí být prudce pitná.Jen mi běhá mráz po zádech když vidím ty   neopletené demižony.Jeden malinký kamínek na podlaze nebo ťuknutí demižonů o sebe a je vymalováno.Stalo... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 12.2.2009
Souhlasím, už jsem se rozhodl pro originál hondu, né žádné kopie a napodobeniny různých značek.Ikdyž na obhajobu prodejce musím dodat, že mě upozornil že to neni originál, ale čína.Cena ale byla jak u origoš hondy!?
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 12.2.2009
Motor stál 8000,a barva byla červená jak u hondy
Pokazil jsem kvas?, 12.2.2009
Ty hrušky se musí rozdrtit ve šroťáku.Pokud jste je tam sypal celé a jen trochu posekal sekáčkem a zůstaly tam velké kusy tak to také hnije.Jarda
Pokazil jsem kvas?, 12.2.2009
První mě napadlo co máte za sudy?Ty musí být čisté vypařené popřípadě vysýřené. Nejlepší jsou plastové a používané jen na kvas. Pokud jste dal kvas do starých dřevěných sudů které byly napadeny nějakou plísní nebo v nich byly nějaké chemikálie tak je... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 12.2.2009
10.2.2009 jsem pálil v pálenici kde se pálí plynem.Nádherný pohled na perfektní práci.Po vycucnutí vývěvou (bez velké dřiny) celý proces trval asi 2.5 hod na jednom kotli s deflegmátorem.Šikovná paní co toto zařízení vlastní a provozuje na dotaz... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika