Příspěvky uživatele - 89.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac, 26.9.2006
To se mi moc nezdá. Já jsem si koupil benzinový křovinořez Oleo-Mac 733S v roce 1995 za zhruba 10 000Kč. Pracoval jsem s ním ve všech režimech,(kotouč, struna, pilový kotouč) a vždy k plné spokojenosti. Údržbu provádím sám(mazání kuželového převodu,... celý příspěvek >
Jak chránit zahradu před hady, 21.9.2006 Obsahuje fotku
Slepýš je pro zahradu pravé požehnání. Nikomu neublíží a hubí slimáky(mladé) a podobnou havěť.
vosí hnízda v zemi, 25.7.2006
Mně se osvědčily sirné knoty. Zapálit svazek 3-4 knotů(nechat rozhořet a zastrčit do díry. Samozřejmě se rychle vzdálit.
Hryzec, 17.7.2006
Jak kdysi pravil pan Peleška: "Kdo vymyslí něco opravdu účinného proti hryzci dostane Nobelovu cenu. "  Výskyt hryzce lze zmírnit časně na jaře(pokud není sníh), kdy ještě nemá dostatek čerstvé potravy sypáním přípravku NORAT ATG do... celý příspěvek >
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 3.7.2006
Kdysi jsem začínal s broskvemi a měl stejný problém. V prodejně na Hlavním nádraží mi poradili otrhat napadené listy a důkladně postříkat syllitem. Funguje to. Já podle mých osobních zkušeností nevěřím, že postřik po rozvinutí pupenů již nemá cenu.... celý příspěvek >
bodlak, 26.6.2006
Stačí kápnout 1 kapku neředěnouho přípravku round - up na list bodláku.
zimolez kamčatský, 26.5.2006
Pokud se jedná o tzv. kamčatskou borůvku a máte dost prostoru, nechte ji klidně rozrůstat. Případným ostříháním nezpůsobíte žádnou újmu.Na podzim jsem odhrnul zeminu od kořenů a keř v balu rozdělil na tři části a měl jsem tři keře. Je to na podmínky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika