Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květnové mrazy 2011, 5.5.2011
V Hradci Králové ořešák asi přežil, některá réva je spálená, sousedovic brambory jsou taky spálené. Jinak jabloně, hrušně, třešně a švestky jsou v pořádku, mrzlo jen při zemi. Snad to dnes či zítra ráno bude o trochu lepší.
Výskyt kadeřavosti, 4.5.2011
Otrhat nemocné listy...
Mrazík, 4.5.2011
Opravdu původní způsob.
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
Jak tady Mirek ukázal, je super počasí na www.yr.no
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
Ve skleníku nebo ve fóliovníku je stejná zima jako venku, pokud není vytápěný. Stačilo by tam zapálit několik kalíškových hřbitovních svíček, co vydrží hořet dlouho, nebo, pokud je možnost, tam dát elektrické topidlo na stupeň zámraz. A ovocným... celý příspěvek >
Mrazík, 4.5.2011
Já jsem před několika léty běhal ráno s hadicí po zahradě a stříkal révu a bylo to v pohodě. Sousedům zmrzly brambory a révě se nic nestalo.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 4.5.2011
Já za rok vydám dva tisíce za chemii /postřiky, hnojiva/. Mám tak dva metráky jablek, něco zeleniny /rajčata, okurky, papriky, cibule, mrkev.../, něco třešní a meruněk. Brambory nepěstuju. Většinu rozdám po rodině. A mám z toho radost, že dělám jiným... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
V HK v 5:00 +1°C a mlha.
Chemická ochrana rajčat, 30.4.2011
Já mám rád Ortivu .
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 29.4.2011
Já jsem jeden rok balil révu do novin. Bylo to ještě horší. Noviny zvlhly a přimrzly na letorůstky a byl konec. Nezakryté révě se nic nestalo.
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 28.4.2011
Bohužel nejde moc od pecky...
Tragédie jménem Monília laxa, 28.4.2011
Mně se nechce věřit, že monilia napadá také švestky. Že meruňky a višně, to jo. Ale kdy se pustí do třešní???
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 28.4.2011
A dá se ještě běžně koupit stromek?
Reldan a Baycor?, 28.4.2011
A je ten sypký Reldan opravdu Reldan? Hledal jsem všude a našel jen Reldan 40 EC, tekutý emulgovatelný koncentrát.
Retardace trávníku, 27.4.2011
Dočetl jsem se, že velmi malá dávka glyfosátu způsobí, že rostlina tolik neroste, ale neuhyne. Toho se využívá na loukách a pastvinách. Konkrétně to je u přípravku Dominator. Protože sekání nemám rád, zkusil jsem po seči na kousku trávníku aplikovat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika