Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seminka s vlastni zahradky, 13.12.2011
Dobrý den. Tak já bych řekl, že se tazatelka ptá na to, zda při sběru semínek z hybridní odrůdy vyroste něco hodně odlišného než to, co původně vysela. Prodejce nepochybně F1 na obal napíše už z toho důvodu, že hybridní osivo je někdy až výrazně... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 13.12.2011
Pro Peter. Zcela běžné vybavení každé plečky. Zkuste si ten výraz zadat do vyhledavače a hned budete vidět jak vypadá ten ploužek. Asi nejznámější výrobek byla Martinkova plečka. Ohrnoval jsem s tím nejen brambory, ale třeba i pórek a šlo to parádně.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 13.12.2011
Pro Mr. Big. Plevel se podřezává vždy pohybem vpřed, nikoli k sobě. Je to ostatně poznat na tvaru těch řezacích nožů, které jsou naostřeny na straně ke kolečku. Na tuto plečku je dle mého možné ještě uchytit šípový středový nůž, neboť je vidět vzadu... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.12.2011
Omouvám se předem pane Jiří, ale nedá mi to. Zenedlouho budu mít 60 roků a jsem zahradník. Váš článek ve mně vyvolal je jednu myšlenku. Na tak velkou plochu, kterou tady prezentujete, bych si pozval nějakého bezva kámoše s malotraktorem ať... celý příspěvek >
Kde sehnat semena vysokých Gerber?, 10.12.2011
To je ovšem nabídka mladých rostlin, nikoli semen.
Kde sehnat semena vysokých Gerber?, 10.12.2011
Dobrý den. Kdysi jsem se pěstováním gerber k řezu zabýval a sazeničky jsem nakupoval v Brně. Ty rostliny se množily meristemem, takže osivo nebylo vůbec k dostání. Ale je možné, že šlechtění už pokročilo a dnešní kultivary se množí běžně i semenem. V... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 8.12.2011
Ještě jednou se přidám. Celá ta diskuse pane Stefanos ohledně kůlů je zcela zbytečná. Vynakládáte obrovské množství peněz a práce k vybudování svého záměru a tak banální věc z hlediska financí a času jako je upevnění stromků neuděláte. Toto... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 7.12.2011
Našel jsem celkem dost odborných rad, které jsou pro vývoj nově založeného sadu důležité. Jen mám poznámku k těm třem kůlům. U ovocného stromku v půdách okolo Lednice bude stačit dát pouze jeden a to šikmo kolem kmínku tak, že špice kůlu bude... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 7.12.2011
Dobrý den. Zkusím se trošku přidat. Mám dva sady o trochu větší. Takže, kůly ke stromkům nezbytné. Je známé pravidlo sadařů, kteří Vám řeknou důležitou věc a to je klid v kořenech. Nápory větru způsobují pohyb celého stromku a ten pohyb trhá právě ty... celý příspěvek >
Rajcata a pestovani v kyblu - jakou zeminu?, 5.12.2011
Dobrý den. Hnoje může dát dokonce hodně, klidně do poloviny kýble. Rajčatům to jen prospěje. Stanislaw
MM 106, 4.12.2011
Já si nemyslím, že ten stromek je zcela zachráněný. Je tam hodně poškozeného pletiva. A i když strom ránu zavalí, v poškozeném dřevě může klidně probíhat hnilobný proces, který se může jednou projevit tím, že se strom v tom místě poškození zlomí. Ale... celý příspěvek >
Hrabání listí, 22.11.2011
Dobrý den paní Lído, jen se zeptám, kdo asi uklízí spadané listí v ovocných sadech. Mám dva ovocné sady a ještě jsem neuklidil ani jedny kolečka listí. Stanislaw
Neznámý strom, 18.11.2011
Maclura pomifera?
Znáte někdo tento keř?, 18.11.2011
Jde mi pomalu na šedesátku a na čtení mám 4,5 dioptrií. Nemám potřebu v mém věku si nic vymýšlet. Stanislaw
Znáte někdo tento keř?, 18.11.2011
Tentokrát jsem si vzal brýle a něco mně říká, že je to Cotoneaster dielsianus. Ten ve výsadbách rád používám. Ale velmi podobný je i Cotoneaster multiflorus, ten ale v květu poměrně páchne. Ten nesázím. Stanislav
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika