Příspěvky uživatele - prasil

Pilu OM nebo HQ?, 28.7.2010
To je u Dolmaru snad jediná chybka - na pult ho nacpali každýmu prodejci Makity, ale každý servis posílají. Jinak v Mělníku najdete prodej Dolmar i Solo - Solo i se servisem. Dolmar servis na prodejně nejblíž až na Čerňáku, ale zase tak často potřeba... celý příspěvek >
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 20.7.2010
Čerpadlo se usazuje cca 1m nad dno vrtu - kdyby se usadilo vysoko, bude se na dně usazovat kal.
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
Určitě černou tlakovou PE trubku aspoň 1", jakákoliv pružná odejde - čerpadlo má při náběhu tendenci se protočit. Představte si překroucenou hadici a do ní čerpadlo pere 10atm... Čerpadlo studnaři nechávají viset na trubce, ve případě vetší hloubky... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
To se tady jeden host zamotal do termínů - křovinořez versus vyžínač. Všechny křováky točí stejně. Ještě si můžete do seznamu přidat Jonsered BC 2236, to je jinak vybarvená HQ335RX stejný motor, výbava, všechno, cena příznivější, barva červená. A... celý příspěvek >
Zvládne el. pila pořezat kmeny?, 14.7.2010
Když jsem jí bral, měl jsem v ruce obě - je fakt, že s příčně uloženým motorem nebyla na první pocit tak "vratká", ale na motoru je o znatelných 200W méně a hlavně je lehčí. Ale těch 1/2kila navíc si rád odtahám, protože je to kovová skříň... celý příspěvek >
Zvládne el. pila pořezat kmeny?, 14.7.2010
V pohodě - mám Makitu tuším 3503 (předchůdce 3035, ještě nemá rychlonapínák) pátým rokem a našpaklovala mi cca 70m tvrdého (db, bk, ha) plus kolem 40m polomů (bor, ak) po orkánech rozličných názvů:) Tvrdé většinou krájím na 1m kusy, načtvrtím,... celý příspěvek >
Solo nebo echo, 19.6.2010
Ale nemá kuličky;) Solo 137SB z vlastní zkušenosti (nejsem ani prodejce, ani opravář s 15-ti letou praxí, který už měl rozebrané všechno) po cca 20-ti nádržích jede líp a líp. Výkon s přehledem na kotouči i struně. Mám i výhrady - po letité práci se... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita?, 17.6.2010
Kuličky, pořád samý kuličky - jasně že je to lepší, ale k názoru že to bez kuliček neseká mě nedotlačíte:)
Křovinořez - kvalita?, 17.6.2010
pro hosta 15.114 - aby mu reagoval na příspěvky někdo jiný než on sám:) Myslím, že bude opravdu podstatnější otázka kolik, co a jak často sekat, než se dohadovat jestli ložiska nebo pouzdra... P
Křovinořez - kvalita?, 17.6.2010
S europakárnou souhlasím, ale taky to bude asi o tlumiči výfuku... P
Křovinořez - kvalita?, 16.6.2010
Jestli jde o typ SRM-350ES, tak na objem motoru není výkon nic extra. Navíc podle zobrazení mi tlumení vibrací nepřipadá moc profi - bike rukojeť přímo na hřídeli... Tím nechci říci, že je to krám - zkušenosti s ním nemám, ale nemám rád, když se... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, HBC 45SB nebo Ryobi 52SB?, 16.6.2010
Souhlas s Radkem L, třeba Solo 137SB se dá sehnat už za 9t a je to mašinka se kterou se nemusíte bát sekat celý den. P
Fiskars 2400 versus klasická káľačka, 10.5.2010
Mám F2400 a na průměry do 50-ti cm je v pohodě, u těch velkých a sukovitých pomůže klín. Bez suků na max třetí ránu je napůl. To platí u tvrdého - db, bk, ha, ak - bor taky v pohodě, ale u břízy jsem se vztekal.
Krovinorez - poradte, 4.5.2010
Radku, prosím o srovnání Solo 135B a 137SB - 135 je lehčí, Kawasaki má při srovnatelném obsahu menší výkon a je o něco dražší... mám tomu rozumět, že motor od Solo je horší? Díky
Rozbití kamenů, 19.4.2010
Taky bych se do výbuchů nepouštěl, bourací kladivo cca 10kg a odštípat po prasklinách
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika