Příspěvky uživatele - Mittwoch

Mars - kolik potřebuje prostoru?, 21.10.2018
10-12m.
Odolná máslovka, 21.10.2018
Clappova, Hardyho.
Sírově žlutý plod, uvnitř ořech, co to je, 14.10.2018
Liska turecka
Odrůda Alegro, 11.10.2018 Obsahuje fotku
Allegro je chutove výtečná odruda se zajimavym vzhledem - vyraznymi lenticelami. Na letni odrudu velmi dobra chut a zejmena pevnost stavnate duzniny s exotickym aroma. Juno dozrává drive. Plody ma vetsi, tmave cervene, plossi. Allegro je ruzove.... celý příspěvek >
Otcovo, 28.9.2018
Mimochodem Otcovo se vyskytuje v rodokmenu Admirála hned 2x.;-)
Bosenská švestka, 26.8.2018
Najbolja? (btw rok křížení 1961) Jen mi k ní nesedí ta \"velmi dobrá chuť\".
Plody rynglí jsou od pecky hnědé, 15.8.2018
Hádám, že by to mohlo souviset s průběhem letošniho počasí. Tchán že Středních Čech má letos takto hnědé všechny plody Althanky. Vedle stojící Zelená standardně luxusní. Mittwoch
Krvavka, 13.8.2018 Obsahuje fotku
Krvavka z Rudy, konec září 2017.
Ploché broskve, 14.7.2018
Věnoval jsem kamarádovi na Olomoucko UFO3. Letos měl první větší úrodu. Byla to dobrota. Bílé maso já můžu. Lehce nahořklé aroma, výrazná sladkost, ale asi dana jen absenci kyselin.
Nejranější odrůdy slivoní, 1.7.2018 Obsahuje fotku
A teď něco ze starého soudku. Raná slíva vejčitého tvaru, žluté barvy s ojíněním a na slunečné straně červeným jemným kropenenatenim. Kutnohorsko. Bujný růst, rozkladitý habitus, velký list. Třeba někdo pozná, co by to mohlo být. K pomologiim jsem... celý příspěvek >
Velkopavlovická, 29.6.2018
Co to je za provokace, že jíst každý den meruňky jednoho omrzí?:-D Mě by to nikdy neomrzelo. Před lety jsem byl schopnej snídat, svacit i večeřet rozmixované meruňky s trochu cukru a mlíka. A v ne malém množství. Utrobam to jen prospívalo. To jsou... celý příspěvek >
Cizosprašné třešně, 16.6.2018 Obsahuje fotku
Zde máte kvíz z dnešní degustace. Navíc je tam Kordie. 3 degustátoři se shodli na pořadí: 1) Napoleonka, 2) Kordie, 3) Hedelfingen, 4) Dönissenka. PS. Kompot už se dnes nedělá v objemu jako dříve.
Uz nekde uzraly tresne?, 16.5.2018 Obsahuje fotku
Praha 13.5.: Rychlice už byla k jídlu, ale pár dní ji ještě chybělo k dokonalosti. Předběhla ji snad Libejovicka raná.
Italské odrůdy meruněk, 19.4.2018
Dona Giovanniho má kamarád. Krásné velké plody, hladké. Ale chuť byla zvláštní. Nemerunkova. Spíš do nějakého ananasu. Celkove řekl bych prumer. O odolností moc nevím, má ji v optimálních podmínkách. Zdraví Mittwoch
Crispr/cas9, 5.3.2018
Bohuzel, v EU zakazano a dano na roven s "klasickymi" technikami GMO. To ale nebrani sireni takto ziskanych rostlin "nelegalnimi" cestami. Skutecne uz existuji prvni GM merunky, rezistentni sarce ci monilinii? U sarky to teoreticky lze. Ale jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika