Příspěvky uživatele - Zany

Jakou pozdní odrůdu broskvoně?, 2.3.2010
Dobrý den, chtěla bych si vysadit nějákou pozdnější odrůdu broskvoně a ráda bych nějákou osvědčenou a dobrou.  Napište mi, prosím, v kterém měsíci dozrává, děkuji.
Madagaskarská palma, 15.8.2009
Tak tuhle mám na mysli
Madagaskarská palma, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Pokud je kytka dlouhá, dá se normálně seříznout a poroste pak dál nebo co s ní, když už je hodně dlouhá?
Katalpa, 10.7.2009 Obsahuje fotku
Tahle byla taky malá.... Ořezávám jí postupně, aby moc netrpěla....ještě tak 2 větvě na nechám jí být
Mraveniste v travniku, 9.7.2009
Prej pomáhá píchnout do mraveniště kousek skořice... no anebo taky prej prášek do pečiva... nemám vyzkoušené
Cedr atlaský, 9.7.2009
Tím pádem já jsem ráda, že se mu teda u nás moc nedaří...dobře, že tak nežene
Kroucená vrba, 8.7.2009
nejsem si jistá, jestli vám v nádobě půjde dobře...
Prirozena eliminace zab, 22.6.2009
Někdo mi říkal, že prej když jsou v jezírku ryby... že tam žáby moc nejsou... ale co je na tom pravdy, to fakt nevím... U nás tu máme i ty kuňky... ty mě taky nevaděj... nedělaj ten příšernej randál... ale za to tu máme dost rosničky... ty dělaj... celý příspěvek >
Světlušky, 21.6.2009
Taky jsem je včera potkala na zahradě... myslím, že ta 22,00 -23,00 fakt platí... bylo to moc příjemné pokoukáníčko
Která je která?, 21.6.2009 Obsahuje fotku
Obě to jsou komule, ale jsou jiné... poradí někdo?díky
Choroba na Ihličňanoch, 12.6.2009
Nedávno jsem někde vyčetla, že jsou to opravdu mšice, ale že prej se to musí stříkat častěji, protože se dají zlikvidovat jen v určitém stádiu vývoje... takže prostě stříkat... stříkat...častěji a pak se uvidí
Cesta přes vodu, 10.6.2009
to je fajn nápad, díky
Cesta přes vodu, 10.6.2009
díky
Jaké keře na jižní stranu?, 10.6.2009
jejda, tak to je škoda... a kolik tam je teda místa od domu na osázení... třeba tu ještě někoho něco napadne
Jaké keře na jižní stranu?, 10.6.2009
nebo brslen
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika