Příspěvky uživatele - tatnda

Kompresory, vzduchování - výkon, cena, hlučnost, 5.8.2016
Pěkný den, tak jsem zakoupil Aqua 2000,zatím jsem spokojen. Mám dotaz, jaké používáte hadičky a od kud taháte vzduch? Venku vedle jezírka je 30 st.C a zvažuji natáhnout vzduch ze sklepa, kde je studeno. Z prostoru od jezírka budu vodu... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 26.7.2016
šlo by to, vyzdít jezírka a vyfoliovat je.okénko by nešlo zvětšit?Jinak musíte trošku přisvětlovat, ale teď jsou led světla, co sežerou 4-5W a to nic není oproti čerpadlům a vzduchování cca 30-90W.Jakou tam máte teplotu?
Kompresory, vzduchování - výkon, cena, hlučnost, 18.7.2016
Díky za reakci, jsem pro Aqua :D
Kompresory, vzduchování - výkon, cena, hlučnost, 5.7.2016
Pro upřesnění jde o Aqua Oxy 2000,Hailea ACO 318, pístový kompresor, 60 litrů/min, AirPump Airtech 70 l budget SET, 70 l/min Nejvíce mě láká Aqua, má dva vývody, jeden bych dal do jezírka a druhým provzdušňoval filtraci, víčka z petek a husí... celý příspěvek >
Kompresory, vzduchování - výkon, cena, hlučnost, 5.7.2016
pěkný den, zajímalo by mne, kdo máte zkušenost s pístovým kompresorem a membránovým, zaskočila mě cena a výkon oproti hlučnosti. U pístového píší 60dB, což odpovídá hlasitému hovoru nebo hlasité televizi.Prosím podělte se co se týče hluku pístového... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 23.6.2016
Tak alespoň něco, máte to asi přerybněné, chtělo by to vzduchování... silnější.A co nejčastěji čistit filtraci.
Chov pstruhov, 19.6.2016
Povysávat exkrementy ze dna a vzduchovat i kompresorem na pneumatiky
Chov pstruhov, 19.6.2016
A při jaké teplotě vám hynou? Ještě mě napadlo rozbor vody.Nemusí vyhovovat pstruhům. V některých článcích doporučují snížit ph.A další věc, neprokysličujte ode dna, ale metr nade dnem, ať se voda nepřehřívá vířením celá, ale zůstane studená dole a... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 19.6.2016
Kompresor by jste potřeboval, aby dával tolik za minutu a né hodinu, jinak snižte počet ryb, hladinu zastíňte a když bude voda teplá, dejte vodu studenou, ale třeba ji okysličit, jestli je ze studny.Buď vodopádem nebo kompresorem.Doporučil bych... celý příspěvek >
Chovná nádrž na nástražní rybičky - rybkám se nedaří, 16.6.2016
Jedině udělat jak píšete a všechno nářadí a nádobíčko vyhodit nebo vydesifikovat.Přeji nový chov bez závad a nemocí.
Sterbinovy filtr, 16.6.2016
Zdravím, nedělal někdo štěrbiňák ze silonové látky nebo síta?Napadlo mně, že látku na sítotisk by šlo použít, díky za názory.
Slepice stále kvokají, 16.6.2016
Dávejte kvočnám půl nebo celý acylpyrin denně, má zvýšenou teplotu na sezení vajec, proto se sprchovaly nebo dávaly do hnízda do lavoru s vodou, aby zchladly.Za čtyři dny je po všem.
Chovná nádrž na nástražní rybičky - rybkám se nedaří, 15.6.2016
na stránkách rybicky.net jsou popsány nemoci i s fotkama.zkuste juknout tam.Ještě mě napadá přidat do vody sůl, ale poměr neznám.Jinak krmit můžete žížalama, pečivem a granulkama.
Produkce nutrifikačních bakterií, 6.6.2016
Zdravím, když si koupím startovací bakterie na 20m3 a mám jezírko napouštět a má mít kolem 70m3,za jakou dobu dopustit další kubíky po těch dvaceti?Rozmnoží se na sedmdesát kubíků?
Jezírko přes 200 m3, 6.6.2016
Lekníny rostou i kolem dvou metrů a filtrace může být taky např.dvojitá a každá filtruje "polovinu" jezírka.Do vody můžete i ponořit např zelené přepravky nebo plastovou konstrukci a nahoru zasadit rostliny a kořeny nechat prorůstat dolů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika