Příspěvky uživatele - pavel...

Podivná mirabelka, 14.10.2015
Děkuji za postrčení! Zadal jsem si vaše názvy do vyhledávače a získal potřebné informace.
Podivná mirabelka, 14.10.2015 Obsahuje fotku
Adi před třemi roky jsem v zahradnictví koupil slivoň s názvem ŠPENDLÍK. Prodejci ji vychválili tak, že jsem neodolal. Zatím nekvetla a tudíž ani nerodila. Prosím podívejte se na přiložené foto, zda je jí možné blíže identifikovat. Popis: Růst je... celý příspěvek >
Chilli papričky - pěstování v květníku, 25.8.2015
Dostal jsem darem květináč s malými žlutými papričkami které rostou špičkami nahoru. Jsou dlouhé asi dva cm a je jich tam cca 15 ks. Podle mne jsou to ozdobné papričky, ale prý jsou i jedlé a velmi pálí. Máte někdo s takovým druhem zkušenost? Zejména... celý příspěvek >
Odšťavňovač na rybíz - protlak, 25.6.2015
Použífáme už asi pátý rok nízkootáčkový odšťavňovač Hurom. Na džemy, mošty i víno je skvělý pomocník. Bohužel cena je dost vysoká.
Rycí vidle na rámu, 30.3.2015
Tady jsou k zakoupení. Cena ale k 1.3.2013. Má to nevýhodu - prodej se nabízí v zahraničí. Odvážnému štěstí přeje! Přidám ještě video o nabízených produktech.
Výběr postřikovače stromků, 27.3.2015
Speciálně by mne zajímalo, zda po přikoupení prodlužovací 1.5 m tyče k postřikovači SOLO 456 to má nějaký vliv na sílu postřikování.
Výběr postřikovače stromků, 27.3.2015
Tak jsem si myslel, že přijdu do obchodu se zahradními potřebami a v každém najdu aspoň několik postřikovačů firmy SOLO. Navštívil jsem 3 obchody a v žádném ani jeden. Budu se muset tedy obrátit na webové stránky. Předtím bych se rád někoho zeptal na... celý příspěvek >
Okrasné keře pro včely, 9.1.2015
Komule Davidova /Budleia/ lidově zvaná též „letní šeřík“, "tibetský šeřík" nebo „motýlí keř“ je pro včely nezajímavá. Nektar má hluboku v květu, kam svým jazýčkem včela nedosáhne. Existuje ale Komule střídavolistá (Buddleia alternifolia) kterou... celý příspěvek >
Rakytník - množení, 13.12.2014
Rakytník většinou bohatě odnožuje. Ve vzdálenosti 1 - 1.5 m od původní rostliny nacházím pravidelně od kořene vyrážející odnože, které vyrývám a obdarovávám všechny naše známé. Ujmutí vyryté odnože je bezproblémové.
Čínské datle - zizphus jujuba, 21.8.2014
Pěstuji jujubu 7. rokem /zlínsko/. Vloni měl prvním rokem plody. Letos je obalený kěty a nyní má již i maličké plody - vypadá to že jich bude spousta. Na zimu rostlinu nijak nechráním, Zakoupeno rovněž v Droždíně, rostlina má spíše keřovitý vzrůst.... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 26.4.2014
Vlastním a pravidelně používám nůžky Fiskars 111960 asi 5 roků a nemůžu si je vynachválit. Jsou pro velkou ruku a větvičky 2.5 cm střihám běžně.
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 25.3.2014
I já se připojuji, domnívám se, že zkušeností z oblasti broušení není nikdy dosti.
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.3.2014
Prosím o názor - který z těchto dvou je vhodnější na běžné rytí zahrady? Rýč Fiskars špičatý ErgoComfort Rýč Fiskars špičatý Ergonomic
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 19.3.2014
Měl někdo v užívání níže dva uvedené rýče? Cenově jsou témeř shodné, ale rád bych se dozvěděl nějaké praktické zkušenosti. Rýč Fiskars špičatý ErgoComfort Rýč Fiskars špičatý Ergonomic
Plody rakytníku, 19.3.2014
Z otrhaných plodů rakytníku získám na odšťavnovači čistou šťávu. Tuto šťávu naleji do igelitových sáčků které mají uvnitř přihrádky. Strčím do mrazničky a po dobu zimního období, nebo podle potřeby, ráno odtrhnu jeden "polštářek" a šup s ním do čaje.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika