Příspěvky uživatele - jirilan

Koňský hnůj x vykouření skleníku, 21.11.2021
Jaké máte zkušenosti s česnekovou dýmovnicí? Kamarád má vždy ve skleníku napadnuté okurky a nedaří se je, přes různé postřiky, dopěstovat k bohaté sklizni. Zamýšlí nyní skleník, po výměně země za kompost, vysířit. Mám obavu, že kysličníky síry spolu... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 3.3.2021
Vladimíre, použijte plečku očko, kterou krásně odstraníte plevel. Pod bílou netkaou plevel poroste a projetí plečkou není namáhavé. Navíc utrhá kapiláry v zemi a ušetří vláhu.
Pocta Rubinole, 25.12.2020
Malinové hornokrajské. Ale chtělo by to vidět v řezu.
Česnek ze semen, 2.11.2020
Zasel jsem loni semínka. Letos budu z nich sázet vzrostlé česnečky průměru asi 9-14mm.. Je to trochu hraní, ale jsme zahrádkáři. Vysadím je na úrodnější místo, snad hezky narostou.
Lze postupným výsevem prodloužit plodnost okurek?, 28.9.2020 Obsahuje fotku
Přikládám foto. Není to z mojí zahrady, ale mám stejný původ sazenic. Je to pěstování trochu pro radost než velký užitek, ale na salát skvělý. Plíseň minimální. Seto někdy kolem púlky srpna.
Lze postupným výsevem prodloužit plodnost okurek?, 25.9.2020
Před měsícem jsem vysadil nové sazenice a sklízím. Mám je jenom na záhoně, lepší by byl skleník, nebo bílá netkaná. Poloha Brandýs n/L.
Plíseň bramborová na rajčatech v roce 2020, 3.8.2020
Právě začalo deštivé, vlhké počasí. Máte projevy plísně na rajčatech? Udejte polohu pěstování. Použili jste postřik a s jakým výsledkem? Mám zahradu v Brandýse n/L, 2x postřik akrobatem, 1x kuprikolem,  zatím bez projevu plísně.
Co teď s kadeřavostí?, 26.6.2020
Nejdříve vypadaly broskvoně v pohodě. Potom uhodila druhotná kadeřavost. Je to síla. Tím, že květy pomrzly, tak si myslím, že stromky dobře zregenerují a příští sezona bude lepší. Mám 3 stromky rostoucí stranou v malinách, které jsem nestihl... celý příspěvek >
Co je to?, 7.6.2020
Chtělo by to lepší fotku. Také typuji ocůny.
Hrasek a kvetak, 27.5.2020
Holb hřivnáč si také pochutnává.
Ředkvičky, 14.5.2020
Seju v březnu. Uhrabu záhon, plošně rozhodím semena a hráběmi mírně porochním. Přikryju bílou netkanou. Když ředkvičky rostou, folii listy zdvihají. Po celou dobu pěstování folie leží na listech. Často a vydatně zalévám. Ředkvičkám se na rozdíl od... celý příspěvek >
Jonared, 12.5.2020
Jonared u mě hodně trpí na padlí. Chuťově perfektní, ale padlí - hrůza.
Višeň, 9.5.2020
Používám plody z morely pozdní. Víno má typickou chuť.
Semenac blumy z marketu, 9.5.2020
Risknul bych to. Domnívám se, že ty blumy byly ze sadu stejných stromů, takže by genetika mohla vyjít. Nakonec stromek můžete vždycky přeroubovat. Mám velkou zahradu a mám rád tyto pokusy.
Stříbrný smrk, 9.5.2020
Ze smrku mi opadávalo jehličí... Tak začal kůrovec u mě v Brandýse n/L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika