Příspěvky uživatele - babča

Kdo to ví, odpoví, 2.1.2011
Hlohyně?
Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?, 25.11.2010
Taky se připojuji.Rostlinky dobře zakořeněné a zabalené.Docela mě překvapilo že nechtěl platbu předem ani na dobírku, ale v balíku byla poukázka.A přišlo skutečně to co jsem si objednala.Jana
Škůdce teď?, 4.11.2010
U nás letos moc slimáků nebylo.Naštěstí.Vloni to byla pohroma
Škůdce teď?, 3.11.2010
Letos najaře jsem zasadila své dvě  první růže.Popínavé.Na jedné z nich něco jako by ukusovalo listy.Zůstává jen holá větvička a listy leží na zemi.Neopadaly opravdu vypadají jak ukousnuté.Škůdce jsem nenašla.Co s tím?
Kleopatřina jehla, 26.10.2010
Děkuji.Mám liliochvostec i mnohokvět.Ale myslela jsem ten mnohokvět.A podle dalšího příspěvku zkusím listy svázat.
Kleopatřina jehla, 24.10.2010
Dobrý večer.Sežezáváte tuto trvalku na zimu?Mám ji druhým rokem a vloni jsem jí neseřízla a listy pod sněhem úplně odešly.Děkuji Jana
Levandule a mulčovací kůra, 16.8.2010
Levandule mám dvě.Jednu s mulčovací kůrou a druhou bez.Obě rostou uplně stejně.Jana
Výluh z kopřiv, 12.8.2010
Výluh se používá k postřiku proti mšicím a zákvas jako hnojivo.
Dýně, 6.8.2010
Zaštipuje se nějak dyně?Nikdy mi pěstování dýní moc nešlo.Letos roste jak "blázen",tlačí se k sousedům a už má i pěkné plody ale je jich nějak moc.Můžou se ty malinké vyštípnout?Nerada bych si jí pokazila.Děkuji Jana
Aechmea, 24.7.2010 Obsahuje fotku
Vloni jsem dostala tuto zvláštní kytku a takhle mi vykvetla.A od paní Smékalové ševcovský kaktus a ten kvetl chvíli ale takto krásně.
Dilema, 22.7.2010
Micuko, děkuji.
Dilema, 20.7.2010
Veterinář přijel a konstatoval, že stav je vážný a že bude lepší jí to usnadnitNevěřil, že má 13 pryč, že je pěkná.Odpočívá pod ořechem.Celou tu dobu co byla s námi byla prima psem a dlouho byla hravá.Ráda plavala.Jen nesnášela koupání pod... celý příspěvek >
Dilema, 18.7.2010
Mám 13a půl roku starou fenku něm.ovčáka.Už delší dobu má problém se zadníma nohama.Špatně se jí vstává a chodí.Nemůžem jí pohladit po zádech, protože upadne na zadek.Ted jen polehává a pokňukává.Je úplně hluchá a hůř vidí.Včera, když u nás vrcholilo... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato trvalka?, 17.5.2010
Zdravím.Taky mám vlčí bob.Ale letos asi nepokvete.Včerejší lijáky a silný vítr mu daly zabrat.Vítr orval i listy rebarbory (a nejen ji).
Rajčata, 5.5.2010
Já musela loni dát kvůli výměně oken rajčata ven koncem dubna.Koupila jsem děrovanou folii(takový tunel) nastříhala podle potřeby a nahoře svázala.Rajčata zimu přežily a ani listy nebyly pak spálené od sluníčka jak se mi to stává když je přenesu z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika