Příspěvky uživatele - Petr B.

I toto je Mountfield, 21.5.2008
Při pročítání příspěvků týkajících se Mountfieldu jsem si už několikrát říkal, jestli je normální se s jejich "manažery" takhle natahovat a ničit si zdraví. Minulý týden jsem z důvodů pracovního zařazení absolvoval, jako již několikrát před... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 17.5.2008
Jak už někdo v některém předešlém článku uvedl, opravdu Čojka je Čojka. To oč se jedná v mém případě nebyli doposud schopni uzavřít. Zřejmě a nebo právě proto že se jedná o Mountfield. Nemám ve zvyku odcházet od rozdělané práce, proto jsem poslal... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 26.4.2008
Vracím se k příspěvku Míly. Všichni máme z prvního nákupu, nebo i dalších velice dobrý pocit. (mluvíme o Mountfieldu). Součástí obchodu je ze zákona i možnost reklamace v případě poruchy. Mountfield se navíc rád vytahuje dalšími nadstardními... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 24.4.2008
Klasika. Takže jste u Mountfieldu zatím jenom nakupoval. V tomto problémy neměl nikdo. Ba naopak.             Zdravím.
I toto je Mountfield, 11.4.2008
Pouze krátce k obeznámení prodavačů s kvalitou prodávaného zboží. Možnosti jsou dvě, buďto prodávají a nezajímají se, v tom případě jsou to podavači. Nebo druhá možnost, že o kvalitě zboží ví a dostali se neustálým lhaním zákazníkům do fáze kdy těmto... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 17.3.2008
Vzhledem k tomu, že se delší dobu nic nedělo, požádal jsem ČOI o informace. Kontrolní zjištění o plnění informačních povinností při prodeji čerpadla OSIP, typ SPA 305 bylo kvalifikováno jako porušení ustanovení § 10 odst. 5 zákona č. 634/ 1992... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 29.2.2008
Bez jakekoliv ironie. Čerpadlo vám funguje takže jste nemusel u Mountfieldu projednávat opravu, reklamaci či jiné. To je jedna věc. Ať jsou zaměstnanci neznalí nebo naopak perfektně vyškoleni (k oblbování) je čistě intení záležitost firmy. Záleží pak... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.2.2008
Nejsem od konkurence Mountfieldu a ani pro nikoho takového nepracuji. Pouze zde sděluji své zkušenosti s prodejcem, když je možnost. Těch 99% spokojených zákazníků zajisté nebude pravdou.V dnešní době je totiž málo lidí, kteří budou ochotni přiznat... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 26.2.2008
Zdravím všechny návštěvníky. Donekonečna a rád budu opakovat : nenakupujte u Mountfieldu. Když jsem se obracel na TV NOVA s tím, zda by neměla zájem o natočení reportáže o mé reklamaci, chtěl jsem tím co nejvíc poukázat na přístup Mountfieldu. Ano,... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 19.1.2008
Co se týká přístupu lidí u Mountfieldu, mám na to svůj názor. Pravdou ovšem je, že vše kolem mé reklamace se váže na prodejnu a servis v Třebíči, zde je obchodní manažer p.Chytka a mechanik p.Oravec. Za ostatní v krátkosti přístup p.Marka... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 13.1.2008
Vážení, vzhledem k tomu co předvádí Mountfield a ČOI v případě mé reklamace, obrátil jsem se na TV NOVA pořad Občanské judo. Redakce si vyžádala podklady a natočila reportáž. Byla odvysílána 6.1.2008 (můžete ji shlédnout na internetových stránkách v... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 16.9.2007
V pátek 6.9. jsem převzal dopis od p. Filipovského, ředitele odboru servis u Mountfieldu. Samozřejmě opět se zamítavým stanoviskem. Vzhledem k tomu, že jsem byl podveden už při koupi čerpadla (čerpadlo mi bylo prodáno jako kalové a dle orig. návodu... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 3.9.2007
Neodešel jsem z diskuse, pouze nehodlám odpovídat provokatérům fi. Mountfield.
Motorová pila Oleo-mac, 25.8.2007
Pánové, pokud máte zájem dozvědět se jak je to s reklamací u Mountfieldu mrkněte se na můj příspěvek "I toto je Mountfield". Mám i znalecký posudek a vyjádření ČOI o porušení zákona na ochranu spotřebitele a přesto nemohu prosadit uznání reklamace.... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 25.8.2007
Štěpáne, v návodu který je i součástí znaleckého posudku je uvedena možnost čerpání znečištěné až kalové vody. Závadu mi technici také uvedli ale jenom ústně:prosáknutí vody do motoru okolo kabelu plováku nebo přívodního kabelu elektřiny. Ovšem do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika