Příspěvky uživatele - Chemický Alí

Podlaha kolem bazénu, 18.5.2012
Dobrý den Radku, netuším, zda je bazén foliový, plastový, betonový... Do řěšení, které zvažujete bych se osobně pouštěl pouze u betonvého bazénu, nebo u bazénu, kterého stavební výkop je právě ze železobetonu. Obecně se ale v podobných... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 15.5.2012
podívejte se na ES-2140 A je to Dolmarka s podélně uloženým motorem, podotýkám, že Makita Makita UC4030A je zcela identická a pro Makitu jí vyrábí právě dolmar :-)), je proto rozumné se u těchto dvojčat  při výběru mezi nimi řídit pouze a jen... celý příspěvek >
Stavba pergoly, 10.3.2012
zajímala by mne životnost maskovací třísky, chápu, ale že to pro někoho může být cíl, osobně a jistě subjektivně nevidím na přiznaných hlavách vrutů nic neestetického, nebo nepřijatelného.
Stavba pergoly, 10.3.2012
je to asi chvályhodný   počin, jen si nedokáži představit, jak toho dosáhnut, aby hlava vrutu nebyla patrná při pohledu na pergolu, nebo pohledu z pergoly, osobně jsem již několik pergol a podobných staveb realizoval a nemám pocit, že by se... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 25.1.2012
Pokud se podělím o svoji osobní zkušenost, s narexkou jsem byl spokojený, dokud jsem nevzal do rukou Dolmarku, Narexku dostal tchán a já si koupil dolmarku. Je skutečně skvělá a perfektně ergonomická. Nemohu říci, že by Narexka byla špatná, to v... celý příspěvek >
Malé akvárium ve skleněné kouli, 3.1.2012
POdívejte se na diskusi výše, je to pouze opakování již  napsaného. Rybka nemá sebemenší šanci. Viz výše.
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 10.8.2011
Zděný venkovní stůl/skříňka, 27.6.2011
Máte pravdu Mirku, prodávané s kašírovanou perlinkou se používají hlavně na obestavby a příčky, pokud je chcete vytvořit jako "nosné" (prosím nechť mne nikdo nechytá za slovo, nejsou nosné ve smyslu například nosné zdi), nezbývá, než například zazdít... celý příspěvek >
Zděný venkovní stůl/skříňka, 25.6.2011
Dobrý den, abych byl přesný a nechlubil se cizím peřím. V Západní Evropě se při realizaci koupelnových interiérů a příček a  "zděného nábytku" běžně používá XPS s z výroby již nakašírovanou perlinkou přetaženou polymercementovou stěrkou. Lze... celý příspěvek >
Zděný venkovní stůl/skříňka, 24.6.2011
Můžete použít XPS, přestěrkovat ho s perlinkou, napenetrovat a v klidu polepit dlaždicemi, pokud nevěříte pouze lepení, můžete v rozích vlepit dlouhé truhlářské tyčky průměru 8 - 10 mm.  Mohu Vám garantovat, že takový venkovní "pult" bude velmi... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 23.6.2011
Dobrý den Renato. Kocour určitě nevyrazil na chalupu. Bude se držet v okruhu několika málo set metrů od místa, kde utekl.KOčka je teritoriální tvor, nemá v hlavě žádný kompas a nikdy sama od sebe nikam necestuje. Na dálku do místa kde žila... celý příspěvek >
Co to je?, 18.6.2011
KArle, začal jste od konce. Na jakém substrátu máte trávník vysetý? Připravoval jste jej nějak, nebo se jedná o překátrovanou půdu z původního pozemku. Skoro bych hádal, že se jedná o druhou možnost. Pletu se?
Ekologická ochrana rajčat, 18.6.2011
Mirku, argumentovat populistickými opatřeními jako podporou své argumentace je poněkud neudržitelné. "Skvělá zelenina z EU" byla zakázána dovážet toliko jako politikum,  možná by nebylo od věci celou diskusi primárně definovat, co je... celý příspěvek >
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 5.5.2011
Merendy, "myslet si" bohužel často znamená nic nevědět. 50 cm berte jako MINIMÁLNÍ záchovnou hloubku betonového kotvení, je to trocha betonu, nějakých 15 litrů...
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 4.5.2011
nemyslím, že bych byl ostrý Vrut se nevyrovná patce v betonu - pokud provedete půl metru hluboký výkop (skutečně předpokládám, že se Vám podaří jít i hlouběji) a patky (levné) ukotvíte do betonu, je kotvení adekvátní a cena za šest patek okolo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika