Příspěvky uživatele - skolin

sněhová fréza, 15.12.2007
ano dobře, někdo v dnešní době používá kompresor, nekdo to ještě fouká pusou... v tom přeci ale neni podstat věci! Sohlasím s vám, chtít to na co má zákazník nárok a nestidět se zato, jim tim udělat na prodejně reklamu! ale co co sem pochopil s... celý příspěvek >
sněhová fréza, 15.12.2007
Ano, dobře, tak dejme tomu že když bude na pneu uvedeno max 1,5 baru, tak každýmu technicky založenýmu človeku bude jasné že když to nafoukne na 1 - 1,5 baru, bude to OK, Neni to přeci tak podsatné jakou přesný tlak u automobylu - kde jde o mnoho... celý příspěvek >
sněhová fréza, 15.12.2007
co se pneu utýče, radil jsem jen že předepsaný tlak nejdete 100% na pneumatice - z boku, ovšem pokud to uživatel nezvládne nafouknot sám, od toho přeci ty servisi jsou! ne? kdo jiný by je živil, že? co se týče jen nafouknutí pneu, s tím vám pomužou i... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 15.12.2007
ano, přsně tak, co se týcě kotoče, jeho oprtřebení-penize navic jsem záměrně neuváděl, jelikož je to zanedpatelné a pro doma možná vyvržní po celou životnos těch nejobyčejnějších brusek. Jen pokud bych mohl doplnit, to že je při broušení pilníkem... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
Ono ve směs je logické že výrobce bude klást důraz na bezpečnost, před životností, a bude je raději dělat měkčí, což mu zaručí že nikomu neusekne nohu a že si ho dejmě tomu zákazník příjde kždý rok koupit znovu... Jinač co se týče orekonu - mám... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
To andy.wise Ano, i já s vámi souhlasim, když je to pro dobro věci a člověk na to má vybavení znalosti , skušenosti... tak je to jasná věc, nejde o to že by to bylo nevyrobytelné, ale ve smě nemyslitelné - pokoušet se vyrýbět doma nůž k parkové... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
Ve směs všechny nože sekaček je nejlepší a nejednodiší brousit pod úhlem 45 stupňů, plynule po celé ploše břitu tak aby nevznikal zub mezi sečnou částí a prostřední částí nože. Po na broušení se nůž vyváží za střdovou díru a na té sraně na kterou se... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
s písčitým terínem, je to v podstatě to samé jako s pískovací soupravou... Představe  si přeba kus plechu -  že by jste na nej mířil pískovací pistolí do jednoho bodu cca 30 min (to simuluje cca hodinu sekání), pak ho polil (kyselejší)... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 15.12.2007
O bruskách už tu bylo diskutováno, ce se týče typů a cen... ale pokud se ptáte zdali se vám to vyplatí - je to prosté, spočítejte si Kolik vás například stejí za rok broušení řetězů - pokud si hecháváte brousit, nebo v případě že ho brousíte poze sám... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
Také sohlasím! A mimo materiálu a jeho tvdost pružnosti a podobně je přeci také dokonalé vyvážení a opracování... Těško doma docílíte uplně stejného prolisování, či jen ohnutí obou lopatek, nebo vyvrtání středové díry do nástrojové oceli...... celý příspěvek >
sněhová fréza, 15.12.2007
Předepsaný tlak musí být vyždy na pneu, na frézku by stačil i 1bar, jde o to že spravidla bývají obuty na tekostěných plechovích dyskách, a ten by se moh při větším tlaku i rostrhnout... Manuáli od motoru, pojezdu a podobně jsou dnes již spíše vecí... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 28.11.2007
Gratuluji... Doufám že budete spokojen... 6Hp - Tecumsech s vámy solidně zacvičí, kort až dodáte mulčovací zásleku :-) Budete muset mít trpělivost při spouštění sekačky, než se roztočí...jinač ale překvapivě dobře tartuje. (aspoň dokud se... celý příspěvek >
Ucpávání komínu u sněžné frézy, 28.11.2007
Myslim že na mokrý sníh nepomůže nic, je to skrátka v konstrukci stroje, nějaké si s mokrým poradí hravě a nejaké zvládnou jen prašan. Špatný nápad to není, možná to zmírní nalepování sněhu, ale problém to určitě nevyřeší... Skuste to a dejte vědět.... celý příspěvek >
Nepravidelné volnoběžné otáčky u nového travního traktůrka, 26.11.2007
ano, pár dvotaktů jsem od BS viděl, ale nemyslim si že by se ještě dali sehnat. ale určitě se už dávno neosazují do traktůrků.... Ano, jak jsem psal, skontrolovat svíčku, palivo, a také jsem si ještě vzpoměl na olej - aby byl mezi ryskami, nikdy ne... celý příspěvek >
Nepravidelné volnoběžné otáčky u nového travního traktůrka, 25.11.2007
Snad se ještě nedávají do traktůrků 2T?? Já bych řekl že to muže dělat jen nastavení směsi paliva, svíčka, nebo špatný benzin. Jinč menší houpání(kolísání) otáček n prázdno u nezatíženého motoru bývá běžné. Setkal jsem se tim už i u Hondy (měla cca... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika