Příspěvky uživatele - mikej1

Odruda merunky Pinkcot, 5.4.2009
Pinkcot je nová francouzská odrůda, kterou u nás zkouší zavést jedna významná ovocnářská firma. Její popis a fotku jsem našel na jejich stránkách.
Velká červenofialová ryngle, 4.4.2009
Velká červenofialová ryngle, 29.3.2009
Koukal jsem se znovu na ty fotky 1.fotka  a druhá fotka  na brogdale.org.uk Victoria (EMLA) (1976-046).  Myslím že tam vyfotili stejnou odrůdu, težko bych tam hledal chybu. První je focená na sluníčku a druhá někde na stole bleskem,... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu?, 26.1.2009
Přidal jsem foto.
Hardyho máslovka, 8.1.2009
Když mluvíte o obrovských hruškách, tak mne napadlo, zda někdo nezkoušel semenáč asijských hrušek jako podnož? Vypadají že nejsou tak vzrůstné.
Série Top, 3.11.2008
Tophit množí i jiné školky než v Plzni. Co znám tak školka Štastných má odrůdu letos v nabídce.  Jinak na sérii "Top" švestek se můžete zeptat u AZ garden Pardubice, loni jsem sehnal.
kustovnice čínská, 5.9.2008
V tom případě fa Starkl mate lidi chybným označením při prodeji. Lycium barbaTum je nesmysl, který se můžete dočíst na jejich cedulkách u rostlin. Odkud máte info že Starkl prodává kultivar Anny když to oni sami nevědí?
Bosenská švestka, 21.8.2008 Obsahuje fotku
Dal jsem si tu práci a sklepal posledních pár plodů z Čač. lepotice na ofocení.
Bosenská švestka, 20.8.2008
A fotka průřezu by nebyla?
Bosenská švestka, 19.8.2008
A nebyla to jen běžně rozšířená Čačanská lepotica? Obrázek
švestička, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Měl jsem možnost srovnání Čač. rannou z mladého stromku a touhle neznámou. Rozdíly jsou jen ve velikosti a ta neznámá byla už měkká a jedlá když Čač. ranná byla ještě tvrdá. Ta neznámá švetska měla na stromě celkově málo plodů, tudíž mohli narůst... celý příspěvek >
Imunní švestka, 31.7.2008
Tak jsem četl o pokusu s geneticky modifikovanou švestkou Stanley, která má být kompletně imunní k šarce. Zdá se že to by mohlo šarku podstatně omezit. Zajímalo by mne kdy se dostane očkovací materiál mezi lid...
švestička, 30.7.2008
Asi mohla, tahle uzrála i dřív než Čačanská ranná co mám na zahradě. Velikost plodů mohla být extrémní díky tomu že jich bylo celkově málo a strom už byl vzrostlejší. Příští rok to porovnám s R. Gersteter jestli se urodí.
Hardyho máslovka, 24.7.2008
U nás jsou staré stromy okolo silnice. Chuťově výborná.
švestička, 23.7.2008
Asi bych souhlasil, vypadá opravdu jako na popisu zde  Ale ta váha mi nesedí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika