Příspěvky uživatele - morvai

Pozdní odrůdy meruněk, 29.10.2020
Bohužiaľ vrúbľe Bergecotu sa my na jar neujali, skúsim ich znova zohnať v zime.Chllapík ktorý my ich poslal napísal o nej že dozrieva 3 týždne po Bergerone, ale že asi nie je až taký chutný.
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 27.10.2020 Obsahuje fotku
Znova som sa zabudol prihlásiť.Tu mám ten jeden Packham triumps na strome ešte.
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 27.10.2020 Obsahuje fotku
Odroda Primadela my zarodila prvý plod, ktorý je velice tvrdý, zatiaľ sa ho ochutnať určite nechystám.Odroda Andera my zatiaľ neplodí, plod na fotke my poslal kamoš, ktorému už táto odroda v tomto roku priniesla prvú úrodu.Na záver ešte fotka kde je... celý příspěvek >
Rozela, 26.10.2020 Obsahuje fotku
Rozela je moja obľúbená odroda, u mňa je chuť výborná, je tam cítiť muškátová príchuť, som s ňou nadmieru spokojný.Pridám fotky štyroch odrôd, ktoré sú z tých ktoré my už rodia najchutnejšie.
Súkromná degustácia 2019 (p. Buzrla), 25.10.2020 Obsahuje fotku
Z odrôd pána Buzrlu mám plod už len na odrode Larissa, ktorá je z kríženia Goldstar x Burgundy.Mal som aj na odrode Vanessa, ale predčasne my spadol, bol červivý, no mal už aj tak zaujímavú chuť.
Súkromná degustácia 2019 (p. Buzrla), 24.10.2020 Obsahuje fotku
Zabudol som sa prihlásiť, takže pridávam daľšie fotky z odrôd pána Buzrlu.
A co vaše švestky 2020, 9.8.2020
Pekný deň.Dakujem Vám pán Petr za pochvaľu, veľmi si to vážim od takého skvelého pestovateľa ako ste Vy.No na druhej strane možno mám aj šťastie, že sa tým odrodám ktoré mám vysadené darí v mojej polohe 112 mnm,15 km od Nových Zámkov.Na chuť tej... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 8.8.2020 Obsahuje fotku
Pekný deň.Ako som už včera spomínal, ja si už pochutnávam na odrode Hanita.Plody dozrievajú postupne, tie najzreľšie majú takú chuť, ktorá by pravdepodobne potešila aj tých najväčších slivkových fajnšmekrov, proste paráda, jednotka z dvoma... celý příspěvek >
Koupit Fairhaven?, 7.8.2020
Zdravím pán Petr.Súhlasím s vami, tá odroda Flamingo je naozaj univerzálna odroda, a má skvelú kvalitu plodov, je vynikajúca aj na zaváranie.Tú odrodu Halehaven Vám veľmi závidím, po chuťovej stránke je to snád to najlepšie, čo medzi broskyňami... celý příspěvek >
Koupit Fairhaven?, 6.8.2020 Obsahuje fotku
Pekný deň pán Walter a ďakujem.Nepochybujem že je to Fairhaven, stromček my zohnal okolo roku 2000 môj bývalí šéf z vinohradníctva a ovocinárstva.Chodili každý rok pre stromy do Veselého pri Piešťanoch.V tom období som odtiaľ mal aj odrody Envoy... celý příspěvek >
Koupit Fairhaven?, 6.8.2020 Obsahuje fotku
Zabudol som sa prihlásiť, pridávam ešte fotky Fairhaven.Ako som písal ozajstná lahôdka.
Bergeval, 6.7.2020 Obsahuje fotku
Spoločne s odrodou Vanilla cot my dozrieva súčasne aj Bergeval, chuť najzreľších plodov je výborná, možno aj vynikajúca.Na celom strome môžem mať asi 15 kg marhúľ a veľkosť niektorých plodov je neskutočná.
Vanilla cot, 6.7.2020
Zdravím pán F. Na odrode Bergeval som mal aj ja sem tam nejaký popraskaný plod, no oveľa väčší problém mám s muchami, ktoré my dopichajú plody, ktoré následne začínajú hniť a padať.Dal som na strom aj pet fľaše s pivom, ale aj tak sú tam ešte... celý příspěvek >
Vanilla cot, 5.7.2020 Obsahuje fotku
Konečne som mohol ochutnať prvé plody marhuľky Vanilla cot.Boli veľmi sladké, zo zvláštnou arómou, šťavnatou a zároveň chrumkavou textúrou, je to iná chuť ako pri žltých marhuľkách, pre mňa osobne výborná až vynikajúca chuť, ten kto ju už mal možnosť... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 12.6.2020
Bohužiaľ neviem o akú odrodu malinoostružiny ide.Asi tak 6-7rokov dozadu som si ju doniesol od mojej bývaľej priateľky, ktorá si to zas doniesla od svojej mamy.Ja to mám doma vysadené asi na piatich miestach.Ak by ste o ňu mal pán Petr záujem, na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika