Příspěvky uživatele - deerslayer

Priesady, 17.1.2016
Tešíte sa na bylinky, priesady a listovú zeleninu z okenného parapetu? Ani južné okná nemusia byť zárukou toho, že dosiahnete očakávaný sen. Na vine sú moderné sklá. Urobte si malý test. Pozerajte sa na stenu a otvárajte okno. Zrazu akoby sa do... celý příspěvek >
Vrúble, 9.1.2016
No, veď ešte máme na vrúbľovanie aspoňn mesiac čas...
Vrúble, 8.1.2016
Tak too je veľmi zaujímavá rada. Jadroviny? Kôstkoviny? Úspešnosť?...a hlavne - v akom období tako vrúbľo-očkujete? 
Vrúble, 8.1.2016
týmito hrubšími chcem vrúbľovať do rázštepu... v dobe prúdenia miazgy... len sa bojím, že vrúble s takýmito pukmi dovtedy nevydržia.
Vrúble, 7.1.2016
Mám aj nejaké jednoročné nastrihané, ale sú dosť tenké... to totiž nie je z môjho stromu, ale kolegyňa doniesla na jeseňvynikajúce jablko chuťove... tvrdí, že by tomal byť Red Delicious, ale nie si je istá...
Vrúble, 7.1.2016
Ja som sa tiež nebál toho, že by tam neboli listy, skôr ma zaujíma, či môže byť problém hrúbka a iná kvalita kôry a či kvety príliš nevyčerpajú vrúbeľ (tomu by sa dalo čiastočne predísť vyštipnutím v štádiu púčika).
Vrúble, 7.1.2016
Tie vrhné končeky sú dosť tenké. je tam dosť znateľný prechod...
Vrúble, 7.1.2016 Obsahuje fotku
Toto asi nebude veľmi použiteľné ako vrúble?
Roubování meruněk, 26.12.2015
Hm, ešte sme nemali zimu a hlásia, že s Novým rokom prídu mrazy -15. Tak neviem, či by som teraz vrúbľoval.  Tie vrúble na foto z r.2014 mi bohužiaľ aj v r.2014 v lete vyschli. Ostané pokusy s marhuľou do rázštepu hrubšieho konára dopadli... celý příspěvek >
Nešľachtené čosi, 7.9.2015
Ja ubažujem naštepiť na jeden strom viacero práve takýchto rôznych myroblánov. Rôzna chuť... rôzne dozrievajú... bude čo zobnút postupne...
Dýňoviště 2015 + 2016, 6.9.2015
môžem potvrdiť, fantastický, žiaľ tento roksa mi urodil 1 (slovom JEDEN) kus.
Poškodenie na jablku, 6.9.2015
Traz som dostal avízo, že by to mohla byť štítnička nebezpečná (červec San Jose)
Nešľachtené čosi, 6.9.2015 Obsahuje fotku
...a teraz som objavil toto... vedľa cesty, ktorou dlhé roky jazdím aspoň raz týždenne... zvláštne, že plody dozrievajú až teraz, keď väčšina myrobalánov/špendlíkov/mirabeliek(?) už skončila... a na tomto je zrelých menej ako 50% plodov. Priemerná... celý příspěvek >
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 5.9.2015
myslíte, že j Hubbard už zrelý?
Poškodenie na jablku, 5.9.2015 Obsahuje fotku
...čo to môže byť... a prečo to nie je na oboch?...Ďakujem
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika