Příspěvky uživatele - sasman

Do kdy přihnojovat rajčata?, 28.7.2017
Vám to možná přijde směšné, ale osobně (mimo internet) jsem už zažil tolik diskusí o škodlivosti hnojení, že se mi to už ani nechce řešit a když s tím zase někdo přijde, tak nad tím jen mávnu rukou, ať si dělají co chtějí. V internetových... celý příspěvek >
Do kdy přihnojovat rajčata?, 28.7.2017
Prosím uveďte odkaz na článek z impaktovaného časopisu, ve kterém je potvrzeno, že jsou hnojiva karcinogenní. Samozřejmě hnojiva je třeba aplikovat k rostlinám, ne přímo do pusy
Do kdy přihnojovat rajčata?, 28.7.2017
Vliv organického hnojení na kvalitu, zdravotní stav a výnos keříčkových rajčat strana 24, čtvrtý odstavec: Nejvíce živin rostliny potřebují na začátku tvorby plodů, tj. v červenci a srpnu. Čili v srpnu ještě normálně hnojím v zálivce,... celý příspěvek >
Preventivní postřik rajčat, 28.6.2017
Mám vysázenou Philovitu (tolerantní odrůdu) - tu nestříkám, ale dokud mě 3 po sobě následující roky nepřesvědčí chutí, plodností (ve srovnání s jinými cherry rajčaty) a odolností proti plísni, že jde pěstovat rajčata v mých podmínkách i bez postřiků,... celý příspěvek >
Preventivní postřik rajčat, 28.6.2017
Jestli myslíte že by snížili množství účinné látky, tak to může zjistit někdo, kdo má ještě starý acrobat. V novém je 600 g mancozebu a 90 g dimethomorfu.
Preventivní postřik rajčat, 27.6.2017
Nějaká troška asi zbyde, ale nevěřím tomu, že by státní orgány povolily něco, co by bylo jasně škodlivé - to se jen různí ekologové snaží lidi zmást. Pokud je něco prokazatelně škodlivé, tak se to (v civilizovaném světě) rychle zakáže -  viz... celý příspěvek >
Preventivní postřik rajčat, 27.6.2017
OL závisí na tom, za jak dlouho se daná látka na/v dané rostlině rozloží - a to velmi závisí na konkrétní rostlině - někde se rozloží za 7 dní, jinde za 21 dní (dalo by se velmi zjednodušeně říct, že OL je doba, za kterou se z rostliny vyloučí... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 23.6.2017 Obsahuje fotku
Dá se to vyřešit tím, že se kolem každé rostliny udělá jakási hráz vysoká 5-10 cm. Pak prostě ke každé rostlině naleju 5 l a dál to neřeším. Až se to vsákne, tak se to vsákne. Ušetří se tím SPOOOUSTA času. Já už s tímto způsobem zalévání počítám,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika