Příspěvky uživatele - kopretina384

Ještě neznámé, 5.8.2019
Ten první popis byl prima, ale tohle od Vás pane Josefe, je super. Především dvojka mi moc pomohla. 
Pomoc s určením rostlin, 5.8.2019 Obsahuje fotku
Vyfotila jsem dvě rostliny v domnění, že je to jedna? Přikládám ještě dvě fotky, z nich myslím je jasné, že je to opravdu jedna rostlina. I když mě připadá, že i na té první fotce je patrné, že jde o jednu rostlinu. 
Ještě neznámé, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Co jsem dneska fotila, tak na mě vykoukly další rostlinky, co zase povyrostly. 
Pomoc s určením rostlin, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Ten starček je na jednom místě docela dost. Ale nenapadlo mě, že se porůznu rozmnoží semínky bez mého přičinění. Čekala jsem ho jen kořenovými výběžky na tom místě jen na větší ploše.
Pomoc s určením rostlin, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Tak jsem tu dvojku vyfotila znovu. Rudbeckii jsem sázela, ale na záhon. Tohle je truhlík s bylinkami, tak to musí být bylinka. Kozlík co jsem našla, se tomu dnes moc nepodobá.
Pomoc s určením rostlin, 2.8.2019
Ahatakže plné květy je vlastně plnokvětá ono to chce pořádně číst, že jo.
Pomoc s určením rostlin, 2.8.2019
Ahoj, potíž je v tom, že u popisu sazenice není, jestli je jednoduchá nebo plnokvetoucí. Koupila jsem levně, tak holt budu muset počkat.
Pomoc s určením rostlin, 30.7.2019
Děkuji paní Lído. Ten kontryhel jsem jako jediný tušila, lilkovité - našla jsem, že tam patří i mochyně, mohla by to být? tu jsem taky někam sázelaAsi největší radost mám z pětky. Dá se z toho poznat jestli plnokvětá nebo jednuduše kvetoucí?... celý příspěvek >
Pomoc s určením rostlin, 29.7.2019 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc s určením několika rostlin. Sice jsem se snažila všude dát názvy, jenže něco se neuchytilo, při dalším sázení se mi to podařilo určitě přeházet, cedulka s obrázkem neladí...
Udatna, 5.7.2019
Zdravím paní Lído, je to těžké najít správnou míru, aby to vyhovovalo všem rostlinkám. Ta tráva mi loni usychala, tak jsem to napravila a zalévala víc. Díky tomu se tam usídlili slimáci. Tak jsem se letos snažila o nějakou rozumnou míru a je to zase... celý příspěvek >
Udatna, 4.7.2019
Vaše udatna je krásně vzrostlá a květy jsou spíš béžové. U té mé, jsou vpravo květy ještě relativně bílé, směrem vlevo už jsou hnědé. Uprostřed je zcela uschlý květ ohnutý směrem dolů. Na původním místě měla květy bílé. Jenže jsem jí musela přesadit.... celý příspěvek >
Udatna, 4.7.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a prosím o radu. Udatnu jsem přesadila na dvě nová místa. Ale květy byly od začátku do hněda, vůbec ne bílé. Ani jedno místo není na slunci, z fotky je to patrné. Vedle je mahonie, které se tam daří, takže je asi kyselá půda, což jsem... celý příspěvek >
Co to je?, 20.5.2019
Jasně!  Také jsem povíjnici sázela, ale podivné je, že je ve skleníku všude, nejen v tom truhlíku. Jsem přesvědčená, že do truhlíku šla zem z loňského kompostu, a až na fotce mě překvapil ten mech. Děkuji!
Co to je?, 20.5.2019 Obsahuje fotku
Do truhlíku jsem vysela kopretinu řimbabu, ale koukám, že tohle to asi nebude
Pomoc s určením rostliny, 20.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravím Konvalinko, ty moje orlíčky kvetly asi čtyři dny. Špatné nebyly, ale květ byl oproti zeleni nepatrný a listy překryly okolí docela dost. Skoro všechny jsem vyhodila, ale kvůli volné půdě jsem jich nechala pár, tak stejně zase budou. Tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika