Příspěvky uživatele - Kutil.cz

Kde objednat ovocné stromy?, 2.4.2016
U pana Horáka v Bystřici pod Hostýnem, prohlídnu, vyberu a koupím... určitě bych neobjednával strom podle obrázku na internetu... ale to jste určitě nemyslel. Zkušenosti jenom kladné.
Postřikovač Hecht, 28.3.2016
Připouštím, že i na SOLO jsem provedl drobné vylepšující úpravy, ale Hecht obecně považuju spíš za loterii než spolehlivé nářadí...
Vodárna AL-KO, 19.3.2016
...a tlakový spínač si nastavíte kdy si vzpomenete a jak chcete ... akorát mě na někerých kompaktních vodárnách zaráží, že spínač bývá montován naležato. V dokumentaci spínače jsem se setkal vždy s předepsanou montážní polohou svislou...
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 13.2.2016
Za posledních pár týdnů jsem nahodile navštívil několik prodejen a hledal jsem FISKARS. Ano, skutečně jsem si chtěl něco koupit. S výraznou slevou pochopitelně. Jenomže dělat slevu z přemrštěné ceny na něco, co je o dvě ulice dál, za pevné celoroční... celý příspěvek >
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 20.1.2016
Aniž bych něco měl proti onomu prodejci, (vzdal jsem to), byl jsem se podívat do jedné prodejny v jednom nejmenovanému městě. Jenom abych se ujistil, že neumím počítat. Dnes už vím, že třetina z dvaceti je deset... co jsem ale nepochopil, asi proto,... celý příspěvek >
Pásová pila, 11.1.2016
Na "cirkuli" jsem skončil s řezáním paliva, jak se koupila pásovka. Teda to co se dá vzít do ruky. Ale pozor na řezání kulatin napříč! Co je aspoň trochu křivý se opře o stůl, ale čistý rovný válec umí paseku když se protočí. Je na ní motor 3 kW, ale... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 10.1.2016
Tak Mountfield je tu opět s akcí vše za 1/3 ceny... a pořád je dost lidí, kteří tomu věří...
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 10.1.2016 Obsahuje fotku
Tak dobře mladý muži, chápu, že jste student. Ostatně já jsem si svou první pilu kupoval v sedmnácti, to bylo v roce 1987. Safra to letí. Výběr nějak pestrý nebyl, chtěl jsem jsem Husqvarnu, protože se s nimi tady pracovalo, a byly to osvědčený... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016
Jsem sice taktéž laik. Provozuju H365, SD 100, 100 super, 102. Nahodilá těžba, na řezivo i na palivo, úklidy po jiných těžbách. Sem tam nějaká akce pro kamarády, do sto kubíků za rok se určitě vejdu... ale když pročítám toto téma, do hlavy mi to... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Tak na řezání vyloženě doma, v dosahu 250V, na pár metrů za rok bych koupil radši elektriku... přestože mám doma H 365, SD 100, SD 100 super, SD 102, tak na řezání na dvoře kupuju H 321 EL. Protože je mi líto trápit benziňák kterej se vlastně při... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015 Obsahuje fotku
Já to v tomto počasí pálím v kotle, ale ty loňský. Je fakt, že je to zdlouhavý, to co by formou "bušáku" shořelo pohodlně za dvě, tři hodiny... jede v kotli týden  i víc , podle počasí
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 31.1.2015
Jistě, můžeme opsat kousek wikipedie, ale vzhledem k tomu, že používám informace ze starých učebnic, z dob, kdy svět byl ještě v pořádku (oproti wikipedii, do které může přispívat každý), tak používám prvotní definici, a nezaměňuji motohodinu s... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.1.2015
Jistě. 1 Mh je 100000 otáček klikového hřídele. Takže u nářadí tohoto typu je vhodnější používat jako jednotku provozní hodinu. Motohodina se používá jako jednotka práce.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.1.2015
Chtěl jsem to nechat být, ale kdo se má na to dívat. Dodržoval bych označení motohodina a provozní hodina. Jsou to dva výrazně odlišné pojmy, a myslím si, že nejsme prodavači jedné zahradní techniky abychom si pletli příkon s výkonem 1Mh (jednu... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.1.2015
Co se myslí použitelností do 2000 motohodin??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika