Příspěvky uživatele - Bajas

Jak na Mandelinku bramborovou?, 18.6.2013
18.05.2012 sme to zažili, nebolo mandeliniek, no ani zemiakovej vňate. Bajas.
Jak se zbavit včel?, 17.6.2013
Ďakujem za radu, no takáto je vo vlákne niekoľkokrát. Ide mi niečo, čo je schopné ich humánne odohnať, alebo usmrtiť. Neznámy roj si nikto do chovu nedá. Bajas.
Brambory Laura - jak rostou?, 17.6.2013
Ako sa hľuzy zväčšujú pôda na hrobliach sa začína praskať, a pre mňa je to znak toho, aby som pre svoju potrebu začal jednotlivo vyberať hľuzy. Zelenú vnať nechávam.Teda nevytrhávam celé trsy. Bajas.
Jak se zbavit včel?, 17.6.2013
Od piatku sa mi v drevárni (miestnosť 2,5x2,5 m) plnej špalkov dreva usídlili včely.Toto vlákno som si prečítal celé, a to niekoľkokrát. Včelára, ktorý by si ich chcel nejako odchyťiť a začleniť do svojho chovu som zatiaľ nenašiel. Teraz sa mi... celý příspěvek >
Listy broskve, 12.6.2013
Kučeravosť listov broskýň - kadeřavost listů brosvoní. Dosť je vo vlákne : Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní Zdravím, Bajas.
Černí mravenci na jabloni, 10.6.2013
Možno sú nejaké mravence, čo likvidujú vošky, no tu o nich zatiaľ nikto nechyruje. Preto ešte raz mravenci nelikvidujú vošky, len sa na nich priživujú - na ich sladkých výlučkoch. Do vzhladávača dajte slovo Mravenci - a tam sa dočítate, že si... celý příspěvek >
Černí mravenci na jabloni, 10.6.2013
1. Váš strach je oprávnený - pestujú si ich. 2. Chémia (chemstop, a veľa iných menej, alebo viac účinných) 3. viď. bod 1. O mravencoch tu na fóre je toho ešte oveľa viac. Bajas.
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 10.6.2013
Ja som si tam koncom marca kúpil stromky len tri(čerešne Rivan a Hortenziu a slivku Prezident), všetky zatiaľ idú. Nakupoval som u nich na predajni. Mal som čas si vyberať, boli prívetiví. Z toho nákupu mám dobrý pocit, i keď v minulosti som zopár -... celý příspěvek >
Švestka - hledám vhodnou odrůdu, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Vypožičal som si vlákno, ktoré nemalo veľa pohybu. Včera navečer som išiel autom do Břeclavy a z Lanžhota som si všimol spústy skomírajúcich stromov sliviek, a zjavne niektoré to majú už za sebou. Prikladám zopár fotiek zo spiatočnej cesty... celý příspěvek >
Sú to vošky?, 10.6.2013
Práve včera som čítal  " Záhradkár"  a bol tam recept na vošky z výluhu pŕhľavy. : Cca 1 kg pŕhľavy do 10 L nádoby a po 1-2 dni lúhovať, precediť a striekať. Bolo to jedno s posledných čísiel, máj, alebo jún. Ale je to neodskúšané z... celý příspěvek >
Pestovanie zemiakov - agrotechnika, 31.5.2013
Pri pohľade zhora na záhon, tento tvorí jednoliatu zelenú plochu. Bajas.
Neprebudená Fuji, 29.5.2013
Takto nejako vyzerala moja Rubinola minulý rok, a druhá tak podobne vyzerá tento rok. U mňa je na vine Hryzec, alebo niečo čomu chutia korene. Minuloročná : presadil som ju a zostrihal , zopár vlásočníc tam... celý příspěvek >
Plašič na špačky a jiné ptáky, 29.5.2013
Škorce - špačci. Tak už ich tu máme zpäť, včera ma po záhrade sprevádzal ich charakteristický zvuk. Na susedovej hruške ich sedelo celé mračno. Minulý rok sa mi pustili najprv do Priesvitného letného, a potom i do nezrelého Spartana.  Čo... celý příspěvek >
Nález na trnkách, 29.5.2013
Přečtěte si toto vlákno. Bajas.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 29.5.2013
V posledných rokoch som si nakúpil stromky od rôznych predajcov, jak v profi škôlkach, tak inde. Tak ako všetko i pozdĺžne vysačky sú vyrábané z rôzneho materiálu. Mám na viacerých stromkoch originálne vysačky s popisom perfektne čitateľným. No, má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika