Příspěvky uživatele - seky

Uz nekde uzraly tresne?, 1.6.2020
Nám už třešně dozrávají, odrůdu bohužel neznám. Mohl byste přidat fotky, možná bych to pak odhadla 😉?
Předpěstování košťálovin, 25.5.2020 Obsahuje fotku
Moje kedlubny vypadají také pěkně, ta tkaná textílie je praktická.
Co jsou přísady zeleniny?, 15.5.2020
Přísada= sazenice. Např. rajčat, paprik, melounů, kedluben, salátů... používáme na Moravě 🙂
Semenac blumy z marketu, 9.5.2020 Obsahuje fotku
V supermarketech prodávají tmavě modré blumy odrůdy Angeleno nebo Black Amber. Jedla jsem ty první a předloni si vysadila stromek ze zahradnictví stejné odrůdy.
Pepíno gold melounek, 18.2.2020 Obsahuje fotku
Začal už někdo z řízkováním pepína? Moje přezimovaná rostlina začala obrůstat, tak mám už 10 řízků na zakořenění.
Předjarní úprava zahrádky, 6.2.2020
Přesně jak píše pan Walter😀...snad nepřemýšlíte nad použitím nějakého totálního herbicidu? To nikdy!
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.1.2020
Tato odrůda byla v kurzu před 7 lety. Myslím, že teď už se sehnat nedá. Zkuste odrůdu Mandat F1, je srovnatelná.
Mochyňa (Physalis peruviana), 6.1.2020
Loni jsem měla také problém s dozráváním plodů. Proto zkouším nyní zimovat jednu rostlinu v květináči. Snad mi na jaře obrazí😉
Řez mladé broskvoně, 3.1.2020 Obsahuje fotku
Taky se mi to stává, když přidávám fotky z mobilu... přikládám obrácené fotky Moc by mě také zajímal ten řez... snad se někdo z povolaných ozve. 
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 19.12.2019
Zajímalo by mě, kolik tak střapců rajčat dokáže Nelinka vyprodukovat v domácích podmínkách venku? 
Myrobalán, 26.11.2019
Pane Vysloužile, tím nerozumem myslíte, že plody nebudou dobré k jídlu ani jinak použitelné, a je lepší si vysadit raději nějaký roubovaný?
Myrobalán, 25.11.2019
Loni nám odešla meruňka, strom jsme neodřezali a od kmene začal obrůstat, pravděpodobně podnož. Předpokládám, že je to asi myrobalán. Je šance, že budou časem plody? 
Tomel - sklizeň, 16.11.2019
Opravdu nádherná úroda, úžasné! Gratuluju Vám pane Hlavatý. Snad se také někdy dočkám. 
Tomel - sklizeň, 15.11.2019 Obsahuje fotku
Paní Evo, mám pro Vás dobrou zprávu, plody tomelu Jiro nejsou opravdu trpké a dají se jíst tvrdé, prakticky ihned po odtržení. Utrhla jsem první ze svých 4 plodů a nechala na parapetu jeden den, aby získal pokojovou teplotu. Dnes jsme ochutnali a i... celý příspěvek >
Tomel - sklizeň, 10.11.2019 Obsahuje fotku
Jiro mám, zatím jsem neochutnala. Pozděj dát vědět.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika