Příspěvky uživatele - volf.l

Melounoviště 2012, 12.2.2013
Z těch stránek jsou právě napsaný ty podnože víše (ptal jsem se právě zda už má s nimi někdo nějaké zkušenosti) ale i přesto děkuji za tip. 
Melounoviště 2012, 11.2.2013
Dnes jsem byl u nás v zahrádkářství a mají tam podnožové odrůdy pro melouny a okurky jen sprinter F1 a fíkolistou , ptal jsem se i na nějaké podnože pro račata a papriky a koukali na mě jako z jara , tak snad jsem nebyl za blázna .... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 11.2.2013
Pane Miloši, já je mám také , vyzkouším je, ale chtěl jsem i něco osvědčenějšího, sprinter F1 mám pocit že jde použít i na okurky a tam ho hlavně použiji. Lukáš
Melounoviště 2012, 10.2.2013
máte někdo zkušenost s podnožema pro okurky, melouny (Azman F1, Becada F1, Bombo F1, Emphasis F1, Power F1 Mix, Shintosa Suprem) podnož pro papriky (Snooker F1) podnože rajčat (Big Power F1, Brigeor F1,  Efialto... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 10.2.2013
Chtel jsem Atlas F1 přijde mi lepší, i podle pročtených diskuzí mi připadalo že si ho pěstitelé melounů více pochvalují  Lukáš
Melounoviště 2012, 10.2.2013
To Mičurinec : zkuste se tam podívat (třeba jsem spepí). menší balení mají pouze v hobby sekci a to jen sprintera F1 a fíkolistou na melouny jsem chtěl atlas F1 a ten tam jak jsem viděl mají jen po 1000ks za necelích 900,- Lukáš
Melounoviště 2012, 10.2.2013
zdravím melounáře , dnes jsem se pídil po podnožích na melouny a nemohu sehnat , u semo jsem našel pouze tykev fíkolistou a sprinter F1 v menších balení a ty o který bych měl zájem tak mají pouze v oddělení profi od 1000ks a ceny skoro od... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčín pred hubovými chorobami, 3.2.2013
to je zajímavé, o tom jsem tedy neslyšel. tak pak dejte vědět jak jste dopadl. Lukáš
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 3.2.2013
zdravím, letos s rajčaty začínám tak budu zkoušet philova, phantasia, bejbino, san marzano 3, stupiské polní, start s F1 a nějaký byftekový. možná ještě nějaké přibudou. kvuli uspoře místa jsem se rozhodl pěstovat v pytlích, jaké preferujete černé,... celý příspěvek >
Závěs, spony, vystužení na rajčata, 2.2.2013
ty háčky nevím, ale třeba by šli vyrobit z el. drátu na kostření (je potažen bužírkou žlutozelená a síla 2-4 mm i silnější) jen by nebyli takhle dvojitý jako ty v orig. Lukáš
Závěs, spony, vystužení na rajčata, 1.2.2013
ty tvarovací kolínka mají v každém growshopu nebo growershopu ve dvou velikostech :)  Lukáš
Kolik utrácíte za semínka?, 27.1.2013
No tak když jsem si to momentálně přepočítával tak se mi to blíží také ke 2 000,-    a stěma bláznama? to bude asi všude stejný , mě zase říkají že se na zahrádce nebude dát ani chodit  zdraví Lukáš 
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 17.1.2013
A to jsem ještě nepočítal ten pocit z dobře odvedené práce, sklizně a těch hodin strávených na čestvím vzduchu 
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 17.1.2013
souhlasím s vámi, polské potraviny nekupuji jelikož si myslím že jsou schopni všeho (už jsme se i pár příklady přesvědčili) a někteří velkopěstitelé co dodávají ovoce a zeleninu do super a hyper marketů na tom nebudou asi o moc lépe, na pár výjimek,... celý příspěvek >
Sadba křenu, 17.1.2013
To já jsem si loni na jaře udělal se synem 11 let dobrodružnou výpravu na křen, u nás za bývalém jzd, dnes tam mají koně, mezi polema je křenový ostrůvek o průměru 5-6m. odebral jsem cca 6-8 sazenic a doma na zahradě se nádherně ujal, už na podzim... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika