Příspěvky uživatele - 45.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená voda v jezírku, 8.2.2009
Jezírko máte krásné! Doufám že i u nás bude jednou vidět takhle hluboko. Mimochodem, proč se mají ty bakterie dávat do filtrace? Proč se třeba nedávají rovnou do rybníčku? Možná je to hloupá otázka, ale jsem opravdu laik  Děkuju
Zakalená voda v jezírku, 6.2.2009
Dobře, zkusím to... jen doufám, že mě led udrží Co se týče těch bakterií, ještě nevím, jestli je budu kupovat, zrovna levná záležitost to není, jak jsem tak koukal. Přístí týden jedu na chalupu, tak se podívám, jak na tom je voda, rostliny a ryby... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 5.2.2009
Když ono to fakt jinak nešlo a navíc lepší když budou streslý než bez vzduchu ne?
Zakalená voda v jezírku, 5.2.2009 Obsahuje fotku
Obávám se, že teď nepůjde vyčistit jezírko od zbytků vodních rostlin (viz foto níže - foceno koncem prosince, teď na tom asi nebude o moc lépe)
Zakalená voda v jezírku, 5.2.2009
No teda! Mockrát děkuju , pokusím se se udělat vše, co jste psal.  Mohu se zeptat, k čemu přesně slouží ty nitrifikační bakterie? A k té výměně vody - dá se použít voda dešťová?
Zakalená voda v jezírku, 5.2.2009
Jezírko je v létě na slunci od rána tak do 17hod. Na dno jezírka bych samozřejmě fólii dal, jinak jsem to ani nemyslel. A vrbu už tam máme, ale bohužel nějak moc vysokou a navíc se každé jaro musí seříznout 30cm nad zemí. Pokusím se zastínit jezírko... celý příspěvek >
Brouk v jezírku, 5.2.2009 Obsahuje fotku
Když už je řek o vážce, loňské letní prázdniny se nám nad rybníčkem prohánělo několik vážek ploských (foto) a byl na ně opravdu nádherný pohled. Některé byly opravdu velké. Nevíte, co bych měl udělat, aby si u našeho jezírka nakladly vážky vajíčka?... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 5.2.2009
Moc děkuji za tento "návod". Taky mě napadlo, že by šlo uděla potůček, který by začínal už nahoře (viz foto 1) až za těma svěstkama. Tu filtraci bych dal pryč a nechal bych jen čerpadlo čerpat vodu přes UV lampu až nahoru a samospádem... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 5.2.2009
Moc děkuji za příspěvek! Myslím, že hlavní chyba, kterou jsem udělal, je ta, že jsem naprostou většinu rostlin zasadil do hlíny a navrch zasypal kačírkem a já blbec jsem jim chtěl ještě dopřát, tak jsem jim tam dal trošku opravdu humózní půdy, která... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 5.2.2009
Samozřejmě, že si nepředstavuji křišťálově čistou vodu, kde bych viděl až na dno, ale ve skutečnosti nebylo vidět ani do hloubky 30, možná dokonce ani 20 cm. Na té třetí fotce je voda o něco čistější, ale to spíše klame ten odraz oblohy, ve... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 4.2.2009
Každopádně to vypadá zajímavě, ale levná záležitost to asi zrovna není, co?
Zakalená voda v jezírku, 4.2.2009
Moc děkuju za příspěvek! Co máte přesně na mysli tím bio-jezírkem? Zní to jako zajímavý nápad!
Zakalená voda v jezírku, 4.2.2009 Obsahuje fotku
Abych to uvedl na pravou míru - ta filtrace se neskládá jen z toho "molitanu". Čerpadlo čerpá vodu z rybníčku nahoru do tý filtrace, voda teče přes jeden "molitan" pak přes kameny různé velikosti, přes další molitan a nakonec hadicí zpět do rybníčku.... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 3.2.2009
Nenapadá Vás ještě něco jiného, čím by to mohlo být, popřípadě co dělám špatně?
Zakalená voda v jezírku, 2.2.2009
Dobrý den, máme přepadovou filtraci s UV lampou - jsou v ní umístěny dva takové kvádříky z materiálu podobnému molitanu, ve kterém se usazují nečistoty z rybníčka, takže když se nevymyjí vodou, teče do rybníčku přes tyto kvádříky opět lehce špinavá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika