Příspěvky uživatele - 166.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel nebo kvetina?, 18.7.2012 Obsahuje fotku
Prosim, vi nekdo, co je tohle za plevel?Samo mi to vyrostlo na zahone, cekala jsem bodlak s velkymi kvety a rostlina narostla do metru a pul, ale kvety mam malicke...
Seřízení karburátoru na Teru Vari, 7.5.2011
Dobrý den, mám problém s kaburátorem na teře. Ať udělám co udělám nejde mi seřídit. Když přidám plyn při nižších otáčkách tak se začne na chvíli dusit než se rozjede. Předem píši, že karburátor a vzduchový filtr je čistý. Děkuji za rady.
Kdy přesadit rychlené cibuloviny a ostatní vzimě prodávane rostliny (brambořík, primule atd.), 1.4.2009
Ja koupila jsem loni v zime bramborik, na jare jsem ho dala na zapadni zahon a kvetl az do mraziku... Bohuzel jsem na nej pak zapomela a zmrzl.Ale letos to zkusim znovu.
Podklad pod folii, 2.10.2008
pouzij stare koberce a vyborna jsou i stara linolea ze sberneho dvora. Mam to nekolik let na jezirlu 10krat 8m a namam problem ale tu foliimam milimetrovou.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 2.10.2008
 Ta vase svarovana plachta z nakladaku je pouze a jenom pro vas a na lekniny.Kdybych si delal velke jezirko, tak si tam ten drek z tiraku nedam a koupim si poradnou od vyrobce svarenou 1 mmsilnou folii.To neni louze na leknina svarena ze... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 2.10.2008
No to je jasny, ze plocha   z hruba 3.5 krat 3 metry neni ke koupani ale pro oko na zahrade urcite tech 10 00tisic se vyplati.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 2.10.2008
Jezirko jsem letos v lete dobudoval a je asi 40 krychlovych metru.Vykopove prace i s odvozem zeminy od cizi firmy 5.000kc.Samozrejme rucni dodelani, docistovaniatd.Od znamych stara lina a koberce na vystlanni podlozi.Zakoupeni 96metru ctverecnich... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 2.10.2008
Az nyni jsem objevil vas dotaz i kdyz nejsem z Vaseho kraje ale malou radu Vam dam.Jelikoz jsem si letos udelal radost a pododne jezirko jsem si postavil, tak va mohu napsat, ze folie 1mm na jezirka vetsich rozmeru se delaji i v osmi metrovych... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie, kamienkova, 2.10.2008
Dobry den.Letos v lete jsem dostavel rybnicek o 40 krychlovych metrech a folii jsem koupil 1 mm silnou.Koupil jsem ji zamerne, protoze silazni plachtu muzete davat kolikrat chcete na sebe a nevydrzi.Pred nekolika lety jsem si stouto plachtou, kterou... celý příspěvek >
Vyžírání květů canny, 18.9.2008
V červnu jsem si koupila cannu, ale během asi 10 dní mi něco úplně vyžralo květy, i když jsem ji měla postavenou asi 1m nad zemí na dlažbě.Párkrát jsem na ní našla mravence.V koutku skovaná se rozrostla, uskladnila jsem ji dle rad, které jsem si tady... celý příspěvek >
Slabé rhododendrony, 23.8.2008
Jemná připomínka pěstitelce z Prahy, která má tolik výhrad k odborníkovi. Z hlíny se dělají cihly nebo hrnce, rostliny se zasypávají zeminou. kimesam
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika