Příspěvky uživatele - 225.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadená hrušeň, 16.9.2020
Domnívala jsem se, že vosy apod. o nezralé a tvrdé plody zájem nemají. Ale fakt je, čím zralejší jsou, tím větší výskyt hniloby se vyskytuje. Nastražím sladkou návnadu, doufám, že to pomůže. Opakovaně spadané plody sbírám a zdravé zpracovávám. Na... celý příspěvek >
Pomoc s určením identifikace keře, 15.9.2020
Ano, vypadá to, že to tak bude. Děkuji oběma!!!
Napadená hrušeň, 15.9.2020 Obsahuje fotku
Loni se na hrušni urodily všehovšudy asi tak čtyři plody a zřejmě už tehdy byly napadené hnilobou. Na jaře jsem měla v plánu postřik proti přezimujícím škůdcům, ale skoro pořád pršelo a já měla starosti se zatopeným sklepem. A teď je hrušek plno,... celý příspěvek >
Hruškové recepty, 15.9.2020
Co se stalo, opravdu se to zkazilo? Taky zavařuji jen zavíčkováním.
Pomoc s určením identifikace keře, 15.9.2020 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc: dostala jsem od kamarádky řízek z tohoto krásného keře. Má ho léta v květináči, protože jinou možnost nemá. Nádherně ji kvete, v podstatě celé léto. Ale neví jeho název a ani já pilným hledáním podle květů jsem druh keře nenašla. Musí... celý příspěvek >
Něco nového - poradíte?, 20.6.2020 Obsahuje fotku
Po roce jsem se zde náhodně ocitla a když vidím, jak je tu živo, tak doplňuji svůl příspěvek o informaci, která pro někoho může být zbytečná, ale pro začátečníky, jako já, třeba smysl mít bude. Skutečně to réva byla a tak zde vložím fotku své révy,... celý příspěvek >
Něco nového - poradíte?, 15.8.2019
Tak to je prima, réva zde je a tím pádem vím, co se semenáčkem, díky
Starček přímořský, 15.8.2019
Aha, tak už je to jasné. Ten komentář vyzněl trochu jinak. Díky paní Lído.
Starček přímořský, 14.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, potřebovala bych si ověřit jednu věc. V jednom předchozím dotaze k fotce č. 1 byl tento komentář od pana/paní V.: listy mladých rostlin v přízemních růžicích jsou jiné, než na lodyhách. Jak tomu mám rozumět? Že se jedná o dvě rostliny?... celý příspěvek >
Něco nového - poradíte?, 14.8.2019 Obsahuje fotku
Prosím zase všechny ochotné radily o pomoc. Je to pnoucí rostlina? A jaká?Předem děkuji!!
Ještě neznámé, 5.8.2019
Ten první popis byl prima, ale tohle od Vás pane Josefe, je super. Především dvojka mi moc pomohla. 
Pomoc s určením rostlin, 5.8.2019 Obsahuje fotku
Vyfotila jsem dvě rostliny v domnění, že je to jedna? Přikládám ještě dvě fotky, z nich myslím je jasné, že je to opravdu jedna rostlina. I když mě připadá, že i na té první fotce je patrné, že jde o jednu rostlinu. 
Ještě neznámé, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Co jsem dneska fotila, tak na mě vykoukly další rostlinky, co zase povyrostly. 
Pomoc s určením rostlin, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Ten starček je na jednom místě docela dost. Ale nenapadlo mě, že se porůznu rozmnoží semínky bez mého přičinění. Čekala jsem ho jen kořenovými výběžky na tom místě jen na větší ploše.
Pomoc s určením rostlin, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Tak jsem tu dvojku vyfotila znovu. Rudbeckii jsem sázela, ale na záhon. Tohle je truhlík s bylinkami, tak to musí být bylinka. Kozlík co jsem našla, se tomu dnes moc nepodobá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika