Příspěvky uživatele - 189.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pachový odpuzovač, 9.5.2023
Zkoušel jsem dokonce kombinaci Aversolu a pachového ohradníku cíleně proti srnám, ale vůbec to nefungovalo. Stromky byly do výše prsou vždy ožrané, i ty větvičky potřené Averolem. A pachový ohradník byl na soupcích každých 5 m. Vše vyřešilo až... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 5.5.2023
Dal jsem včera. Už není na co čekat. Předpověď žádný zvrat počasí příštích 10 dní nepředpokládá.
Cibule ze semínek, 4.5.2023
Hm, trochu brzy na vzcházení semen cibule v takovém počasí, ne? ;) Teprve teď mám cca 5 cm nať na vysetém pórku uvnitř ve skleníku.
Rajčata 2023, 24.4.2023
Potřebu otevírání dle teploty řeší spolehlivě samotevírací píst: www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=automaticky%20otvirac%20oken&o=3
Odrody NO 8 a NO 10, 21.4.2023
Pak tedy nechápu, na co se vlastně ptáte? Když nesdělíte kde jste je koupil nebo kdo je vypěstoval a prodejci dodal, tak jak vám může někdo něco říct o odrůdě "č.8" a "č.10"?
Odrody NO 8 a NO 10, 20.4.2023
Odrůda č.8 a č.10, jak si je pěstitel pracovně označil. Pak už se nenamáhal je při dodání prodejci korektně popsat. Prodejce nemá důvod pro ně vymýšlet svůj název, však je někdo koupí, třeba vy. ;)
Mohu již přenést do skleníku?, 12.4.2023
Ale pane, tady je řeč o skleníku! V něm už je delší dobu teplo, roste v něm vše včetně plevele. Nyní jsem do něj zasadil papriky a přenesl sazenice rajčat a fíků k dopěstování. V tuto dobu se v něm vede dobře všemu, dle mých mnohaletých zkušeností.... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 31.3.2023
Nevím, koho se ptáte, ale jestli to je otázka na mě jako x.x.189.109, tak mně rostou rajčátka skvěle, ostatně jako každý jiný rok, a protože tato informace nikomu nic nedá, tak ji ani neprezentuji. Ven je vysadím začátkem května a sezónu ukončím,... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 31.3.2023
Nepochopitelné, proč jeden příspěvek napíšete přihlášený, Waltře, a tyto útočné píšete záměrně odhlášený. No nic. A ty argumenty o nepravdivých výrocích diskutujících opět žádné.
Rajčata 2023, 31.3.2023
Říkejte si mi, jak chcete, třeba mi přisuďte i všechny příspěvky, které nedrží vaši lajnu. Ono se to tak usnadní a manipulace je dokonalá  - nás je mnoho a vy ostatní jste jeden, označíme vás jako Petr z H a onálepkujeme jako troll. Sice neumíme... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 31.3.2023
Kdokoli tu vysloví jiný názor, je zmiňovanou zdejší sektou pravidelně označen za trolla a "nevítán" v diskuzi. Nálepkování nelogickými nálepkami se zde dost zabydlelo. Souhlasím s pánem, že zdejší diskuze se díky vám staly "nepohodovými". Zkuste se... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 21.3.2023
Takové prohlášení je samozřejmě pravda a ač tu věčně proti němu vystupujete (vaše typické "je to přeceňovaná odrůda"), tak zcela marně. Kdo ochutnal, moc dobře ví, že se mu žádná jiná nevyrovná. To je fakt, který se sám a marně snažíte popřít.
Výsev neúspěchy, 14.3.2023
Ehm, evidentně jste to právě vy, kdo se že všech sil snaží určovat, co se sem může psát, když tu nepochopitelně napadáte diskutujiciho za to, že vám poradí, jaká zásadní data vám schází pro vedení diskuze, která by mohla tazatelův problém vyřešit Pán... celý příspěvek >
Výsev neúspěchy, 14.3.2023
Vy máte pořád nějaké dojmy. Evidentně nejste schopen vůbec žádné sebereflexe, pokud příspěvek, který vám nepodkuřuje a nechválí vás (ale ukazuje na zamrzlou diskuzi a způsob, jak ji odblokovat), označíte jako "sjetí". Člověče, vzpamatujte se,... celý příspěvek >
Výsev neúspěchy, 14.3.2023
To je zase konstruktivní diskuze... jednak pán vůbec neřekl zcela zásadní věc - jak dlouho čekal, zda semena nevzejdou, a vy jste mu také neřekl vůbec nic, co by mu nějak pomohlo. Ach jo, má toto nějaký smysl? Pokud chcete něco vyřešit, zkuste oba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika