Příspěvky uživatele - 245.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy rajčat - cestičky?, 6.7.2017
Manžel si myslí že je to začínající plíseň (obr.2)
Co je to za bylinku?, 14.5.2017
Řekla bych tymián.
Zkazene zeli?, 20.4.2017
Bílý povlak se udělá i na zelí, které je v sudu. Nevadí. Ale bude problém v tom, že se vsákla voda, což se běžně děje, a musí se dolít, převařená, mírně osolená a vychladlá. 
Rybíz, 10.4.2017
Nemáte tam mšice?
Pažitka, 26.3.2017
Takovou doma nikdo nevypěstuje, pažitce se nejlépe daří na záhonech.
Rajčata 2017, 8.3.2017
Rajčata bez vody? Neexistují! Poprosit někoho aby zalil, měsíc bez vody nepřežijí.
Rajčata 2016, 6.9.2016
Rajčata kupuji jen v zimě, a vyjímečně. Jak mají být chutná když je nenechají dozrát! A když to lidi kupují, proč by prodávali kvalitní? 
Kroucení natě cibule, 5.7.2016
Jedině postříkat proti savému hmyzu, v drogerii poradí. My letos sříkali již před měsícem, jinak by z cibule a z pórku nebylo nic. Jarka
Co je to za rostlinu?, 23.6.2016
Je to zmijovec, na podzim se zatáhne, přes zimu je v květináči jen cibule, na jaře začne znovu růst 
Verbeny, 19.5.2016
Měla jsem je před "X" lety a byly převislé, ano, rozrostly se.
Určení bylinky, 19.9.2015
Je to máta
Žluté listy jahod, 14.6.2015
Přihnojili jsme až když se objevilo žloutnutí, asi před týdnem jednou zálivkou
Žluté listy jahod, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Čtu váš příspěvek-máme to samé! Listy žloutnou, pak zhnědnou, nikdy jsem se s tím nesetkala, a to jahody pěstujeme nejméně 20 let! Je to na dvouleté sadbě i jednoleté. Mají nasazeno hodně jahod, tak jsem zvědavá jestli dozrají. Moc by mě zajímalo čím... celý příspěvek >
Jak odehnat kočky, 16.3.2015
Mě začala sousedova kočka chodit na WC na záhon, tak jsem natrhala větvičky šípku, poházela na ono místo a bylo po problému! Kočce asi vadilo že "TO" píchá.
Americké padlí, 12.3.2015
Ne, ještě ne, on je to mladý stromek.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika