Příspěvky uživatele - 96.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku zahradna technika, 26.7.2020
Nosnost ekola je 120kg.
Aku zahradna technika, 26.7.2020
Kolo má najeto 14000 km, mám 75kg, kolo má nosnost 110kg. Ty baterky navíc nemají ani 1kg. Převody v motoru jsou hodně kvalitní jsou tam 3 oběžná kola. Po 10000km jsem je kontroloval. Nejvíc trpí baterie a té jsem hodně odlehčil. Baterie není tak... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 26.7.2020
Makita je hojně napodobovaná a toto přináší různé možnosti. Na čínským shopu jsem koupil držáky baterií a do nich dal nožové kontakty. Vznikl tak zdroj na 18V a nebo 36V. Na elektrokole 6Ah zvyšuje dojezd o 40km. Baterie mají BMS a ochranu vybití.... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 25.7.2020
Loni jsem nakoupil 8 kousků od Makity ve výhodném setu s bateriemi a nabíječkou. Něco je 18V něco 36V. Veliká výhoda Makity je přes 200 strojů na stejné baterie a taky kvalitní náhradní baterie za třetinovou cenu. Do lesa vezmu jednu sadu baterek... celý příspěvek >
Jakou sekáčku?, 19.7.2020
Hondu doporučuji zkušenějším, nepotřebují náhradní díly.
Kalná až mléčná voda v bazénu, 6.7.2020
Pro používání bazénu ke komerčním účelům byste měl hosty poučit, že se v areálu nachází koupelny a sprchy. Koupání v takové bazénové vodě s úměrnou dávkou dezinfekce Vám klientelu nepřitáhne. Píšu o bazénech k soukromým účelům s cílem mít pro rodinu... celý příspěvek >
Kalná až mléčná voda v bazénu, 5.7.2020
Ano jakmile jsem začal se skalicí modrou, starost o pH přestala. Nabízíme zde a zadarmo alternativu k chlóru a jiným drahým dezinfikátorům bazénové vody vlastní zkušeností s dlouholetou praxí. Dost lidí si rádi vyrazí do obchodů na nákupy a nechají... celý příspěvek >
Kalná až mléčná voda v bazénu, 4.7.2020
Použití Skalice modré na zelenou vodu. Zelený bazén je již zřejmě zanedbaná údržba z dřívější doby. Přidáním skalice se voda stane mléčnou. Dochází k likvidaci řasy. Dokud je ve vodě řasa, skalice, resp. měďnaté ionty se spotřebovávají na ničení... celý příspěvek >
Kalná až mléčná voda v bazénu, 4.7.2020 Obsahuje fotku
Skalice modrá, technické informace.
Kalná až mléčná voda v bazénu, 4.7.2020
Není vůbec pravda. Vyhláška stanovuje pro ČR mezní hodnotu 1 mg/l. Dodržet tuto hodnotu a nejdou žádné problémy. Dávám 0,3 mg na litr, voda jako v katalogu u moře. Neplašte lidi, v tabletách jsou modrá zrna a to je skalice modrá, zabalená do... celý příspěvek >
Dolmar PS550, 17.6.2020
Měly být minimálně 2 nové plně konkurenceschopné pily Dolmar s výbornou cenou. Makita stopla dokončení do prodeje. Akumulátorové nářadí má výtečné a mě natolik oslovilo, že pracuji s aku stroji. Dolmar 550 je solidní pila. Bude mít však stejný... celý příspěvek >
Aku pily Oregon CS300 vs. Makita DUC353, 22.5.2020
Jo na bulharskym webu jsem zjistil, že Stilky nemaj regulaci mazání ani nemaj led displej na pile. Tahle hračka se nekupuje bez vyzkoušení. Baterky z Makity pasujou do vrtačky, brusky a moc jinejch mašinek. A cena je móóc pěkná. Pilou jsem letos... celý příspěvek >
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 20.5.2020
Před karburátor patří vzduchový filtr a do něj, do držáku filtru by měla být zapojená ta hadička z přetlaku z motoru. Musí být zapojená do sání a taky by tudy motor bral prach mimo filtr.
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 18.5.2020
Motory s primerem nemají automatický sytič. Primer je ruční sytič. Podle stavu, v jakém sekačka byla bych zkontroloval pružinky u karbecu, hlavně tu, která vyvažuje škrtící klapku. A promazat drát želva zajíc.
Aku pily Oregon CS300 vs. Makita DUC353, 13.5.2020
Než jsem koupil akučku od Makity, tak jsem jich řádku vyzkoušel. Jestli chcete platit za Audi s motorem Dacia, jak je libo. Já koupil Audi za cenu Dacie. A mrkněte pro představu na cenu baterek, na Makitu se dají koupit nové pod cenu repas. Makita má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika