Příspěvky uživatele - 11.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2022, 4.4.2022
Pro pana 62.18. Já používám měď a někdy ještě síru. Přirovnal bych to : když budete mít mezi prsty ny nohou plíseň také ji nemusíte léčit, nebo ji budete stříkat hypermenganem (Manganistan draselný, KMnO4).
Meruňka ananaska, 26.3.2022
No na fotce je meruňka (fotka k podpoře prodeje). Jaká je to ale odrůda? Bohutická? Maďarská nebo Velkopavlovická? Pod tímto názvem může být i jiná. To neznamená že jste nekoupil dobrou a chutnou odrůdu.
Řez broskvoní, 23.3.2022
Ano takto, nebo trochu výš (jak budete potřebovyt výšku kmínku.
Řez broskvoní, 23.3.2022
Pravou stranu bych dal pryč hned, a levou zastřihl pod obrostem. Příroda si zaradí, sazenice se vyrovná sama a stromek bude vitálnější než když ho budete napravovat. Ponechad jen pět pupenů. 
Prořezal jsem (NE)odborně ořech, 11.3.2022
V Kvasicích je ale ořešák černý. Kvasický ořešák černý skončil v soutěži Evropský strom roku na devátém místě Na ořešáku královském neroste jmelí.  J.A.R.
Prořezal jsem (NE)odborně ořech, 9.3.2022
Stromy vydrží někdy obdivuhodně mnoho. V jakém zdravotním stavu je ten váš strom se uvidí podle toho jestli přežije, Každopádně doporučuji zatřít alespoň latexem.
Co mi ničí meruňky?, 7.6.2021
S velkou pravděpodobností houbová choroba.
Pomůcka pří výběru jádrovin, 24.5.2021
Sám jsem to nikdy neřešil. Pěstuji stromky v zahrádkářské osadě a opylovačů je v okolí dost. Přesto jsou odrůdy které špatně plodí, ale nemusí to vždy být opylovačem. Není možné (a ani se to u všech odrůd neví) udělat přehlednou tabulku všech... celý příspěvek >
Koreň hrušky, 7.5.2021
Znovu si kůlový kořen naroste, ve školkách se hrušně na semenáčích také vyorávají.
Choroba? - Flekaté větvičky, 5.5.2021
Vypadá to že začíná letorost korkovatět (stárnout), příští rok by měl vypadat jako to vaše starší dřevo.
Rouby jabloně, 23.4.2021
Pane Water, jaký používáte nůž a čím a jak brousíte?
Viac odrôd na jednom strome, 15.4.2021
...ano je to možné, říká se tomu výsadba na KUKAČKU. Berme to jako dobrodružný seriál a doufám že pěstitelka v dalších letech přidá i foto jak se stromků daří. J.A.R.
Podnož Antonovka, 13.4.2021
Ještě ten odkaz.
Podnož Antonovka, 13.4.2021
Zkuste to tady, překladač pomůže. Obrázek je mezinárodní.
Rez tresne, 10.4.2021
Mám na jílu všechny stromky a rostou jako blázen (i broskve) jen se srochu postarat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika