Příspěvky uživatele - 126.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2022, 9.3.2022
Na hraniční teplotu 12°C bych tak úplně nevěřila. Před čtrnácti dny mi v garáži v truhlíku se salátem Humilem při teplotě 8°C vyklíčilo zbloudilé semínko rajčete. Pravda, truhlík byl za oknem, tak na něj svítilo, když svítilo, nicméně i v tu chvíli... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 3.3.2022
Milane, u nás byl hodně pošmourný leden a první půlka února, loni jsem v takových podmínkách rostlinám svítila celodenně, letos jsem nechala jen ty rána a večery. Jednu Startku jsem pokusně nechala úplně bez světla, jen s odrazovou fólií (tu měly i... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 2.3.2022
Milane, to posazení na druhý květináč jsem zkoušela loni a fungovalo vcelku dobře. bylo by ještě lepší (a rychlejší a funkčnější), kdybych tomu hornímu květináči zvětšila odtokové dírky nebo úplně odstranila dno, ale kořeny si cestu našly i... celý příspěvek >
Květináč do kamenného žlabu, 24.2.2022
To zní dobře, děkuju za tipy!
Květináč do kamenného žlabu, 23.2.2022
Znám, taky s dětma tvoříme Pochybuju ale o jeho trvanlivosti po delší dobu než jedno léto, v těchto podmínkách.  Spíš jsem myslela na nějaký termoplast. No, kdyžtak se zas vrátím k igelitce...
Květináč do kamenného žlabu, 23.2.2022
Žlab je poměrně mělký a hodně dokulata, nic prodávaného tam nesedí. Říkala jsem si, jestli neexistuje například nějaký materiál, který se třeba teplem vytvaruje a pak drží tvar, že bych si to udělala "na míru".
Květináč do kamenného žlabu, 23.2.2022
Mám menší kamenný žlab, kde přes léto střídám okrasné kytky. Jsou v malých květináčkách obsypané oblázky, každý rok je kupuju a různě střídám, beru je jako spotřební záležitost. Zhruba od října do března v něm mám jednu sukulentní rostlinu, vždy... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 20.1.2022
Milane, hezké téma! Jen nevím, jestli si tou obrácenou taktikou moc pomůžeš Já třeba letos vyřazuju i poměrně chválené a oblíbené odrůdy: Stupické - nejde mi, neroste, max 2 rajčata na vijanu Mongolskyi Karlik - taky to s ním neumím, mám... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 20.1.2022
Green Zebra mě loni také zklamala, bylo to moje první zelené rajče, tak jsem si říkala, že jen možná nepoznám, kdy je zralé, ale zkoušela jsem to poctivě a nenašla jsem uspokojivé stádium - buď zelené tvrdé nebo žluté blátivé bez chuti a ten přechod... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 30.11.2021
Díky, Vladimíre, za odpověď. Znamená to tedy, že do pařeniště dáte i ty indeterminantní seříznuté za šestým listem? Kolik pak zvládnou mít v pařeništi vijanů? A kolik plodů celkem dá pak třeba Startka (na kg nebo na počet)? Já jsem tedy pro nižší... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 27.11.2021
Vladimíre, už jste to určitě dřív psal, ale mohl byste mi prosím připomenout, jak hluboké to pařeniště máte? Díky, Elen
Rajčata 2021, 4.11.2021
To je nádhera, ještě mít rajčata! Skleníkáři / polykarbonáři, do jaké teploty a přibližně do jakého data vám rajčata vydrží? Já mám jen trochu vyšší polykarbonátové pařníky, rajčata tam nepěstuji, ale papriky a bazalku ano a už je tedy po nich,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 15.10.2021
Milane, Celano jsem letos pěstovala. Měla jsem jednu rostlinu, vybrala jsem si ho ne kvůli odolnosti na PB, ale chtěla jsem vyzkoušt nějaké nové keříčkové s menšími plody pro rané pěstování. Bylo skvělé. Výška cca 90 cm, tendence se přehušťovat,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 10.10.2021
Hnusný to nebylo. Sousedka mi je přinesla jako zajímavost s tím, že jim chutnají hodně. Mě chuť úplně skvělá nepřišla, ale byla ok a moc se mi líbí různě barevná rajčata do salátů. A bílý prkýnko bylo po krájení fialový, to mě taky baví Naopak s... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 9.10.2021
Projela jsem obrázky všech zde zmíněných odrůd a nejvíc se podobá Indigo Rose, děkuju všem zúčastněným Elen
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika