Příspěvky uživatele - 248.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Virová pohroma na meruňce?, 15.6.2020
Mohla by to být i svinutka listů (fytoplasma)..           Lída
Neználek prosí o radu, 14.6.2020
Za posledním hrozínkem nechte asi 2 listy, zbytek můžete odstřihnout, Listy bych probírala o něco později, až uvidíte, které stíní narůstající hrozny. Musí jich zůstat dost, aby hrozny "utáhly". Ale nejsem "vinař", oni se ozvou .  Jinak druhým... celý příspěvek >
Virová pohroma na meruňce?, 12.6.2020
Napadlo mne, jestli by to nemohlo být "hnědnutí listů meruňky", teplo a deštivo je (je to houbová choroba).           Lída
Identifikace keře, 10.6.2020
Pokud máte někde v okolí hrušně, tak pozor, zrovna ty první dva výše uvedené se uvádějí jako mezihostitelé rzi hrušňové.     Lída          
Růže - listy bez zeleného barviva, 10.6.2020
Púl listu zeleného + půl listu světlého... se pokud vím, projevují virózy ... Lída
Bezprecedentní úhyn palmy, 8.6.2020
To není palma, ale dracéna. Zasychání špiček u nich většinou způsobuje suchý vzduch. Ale zálivku nezvyšujte, příliš mokro nesnesou. Řešívala jsem to tím, že jsem do širší ploché misky dala kamínky zalité vodou a na ně postavila květináč s kytkou... celý příspěvek >
O jaký druh kiwi se jedná?, 7.6.2020
Zatím to máte poupata, tak až se otevřou, uvidíte vevnitř. Mini kiwi (pokud ho máte) bývají spíš samosprašná.            Lída
Klíšťata - zmizí zase?, 7.6.2020
U nás jsou klíšťata od té doby, co před několika lety zemřel soused a jeho zahrada nebyla dva roky udržovaná. První rok poté jsem jich měla přes 60ks... Od té doby užívám od jara do pozdimu B-komplex forte a chytnu už jen pár. S kocourkem, pokud... celý příspěvek >
Prosím o radu, 7.6.2020
Tak jsem se vám podívala do Agromanuálu. Do cibule na rdesna buď před vzejitím nebo po vzejití, když má cibule 2,5-3 listy STOMP AQUA. Nebo uvádějí Bandur, Lontrel, ale nekoukala jsem už, v jaké fázi se používají.  Lída
Doporucte prosim visen, 6.6.2020
Mně osobně a mé dceři také vždycky chutnávala starší Morellenfeuer, nebyla ta kyselá jako ostatní kyselky. Kamarádka zase nedá dopustit na novější Favorit, ta je ale chuťově něco mezi višní a třešní. Kvetou i plodí dobře obě. Koruny velké nemají, ale... celý příspěvek >
Co je to?, 6.6.2020
Plevel se nejlépe eliminuje včasným vypletím před květem .         Lída
Růžice brokolic a květáků, 6.6.2020
U květáku se tzv. zalamují listy tak, aby chránily růžici před světlem (jinak ráda žloutne až zelená).           Lída
Choroba?, 6.6.2020
Tak se omlouvám, neměla jsem pravdu, prý je to opravdu moniliový úžeh, jedna jeho varianta se vyskytuje i na jádrovinách.           Lída
Spala slivone?, 5.6.2020
No, zrovna loni mi mrazík spálil květy na Van a zůstaly tam v chomáčích uschlé, dokud jsem je neobrala. Ale listy byly netknuté.           Lída
Choroba?, 5.6.2020
Padlí to není určitě, to je bílý povlak. Pokud ty větve mají někde dole u kmene černou kůru, může to být rakovina kůry, brzdí ji Kuprikol před rašením a po opadu listí, teď by tím šla postižená kůra natřít štětcem. Další možnost je spála... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika