Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana pred mrazom, 13.4.2024
Tak většinou při mrazových epizodách vítr moc nefouká, většinou spíše bývá bezvětří. Ovšem jaký materiál k překrytí použít? Něco velkého a lehkého, nabízí se netkaná textilie, ta se ale snadno zachytí o členitou korunu a potrhá se. Při tom dojde... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 13.4.2024
njn, chtělo to asi hned zpočátku pro představu nějakou fotku, aby bylo vidět, jak to u vás vypadá a celá diskuze mohla probíhat jinak. pokud máte pocit, pane Tome, že třeba můj příspěvek má smysl, pak by bylo dobré uvážit, v jaké zemině modřín roste,... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Odhaduji, že na tom stanovišti u železničního náspu má modřín příliš vláhy. Proto jde rychle nahoru a v kořenech nemá dostatečnou oporu.
Meruňky 2024, 12.4.2024 Obsahuje fotku
nádherná úroda, pane Petře, doufám, že Vám vydrží. Já jsem stříkl jen jednou před květem, postřik je věčné dilema, když mám pod stromky ještě zeleninu, a na meruňkách je znát, že to bylo málo. Ostříhal jsem stovky zničených letorostů a stále to není... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Sebestředný pán 214.246 ví, že se chová slušně a jiní si vyskakují. To jsou věci!
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Vy se pane 214.246 starejte o sebe a ne o mě. Já si zde do diskuze napíšu, co uznám za vhodné a vy mě nebudete úkolovat. To se dá říci i o vás, že do všeho šťouráte. Docela jste mě tím vaším příspěvkem z 12:05 naštval. Co si to vůbec dovolujete?
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Já už toho mám opravdu dost. Pan PP napsal dva příspěvky, v prvním píše, že vysazovat modřín do zahrady nebo k domu je velmi nerozumné. V druhém, že tazatel to za dvacet let pochopí. A za tyto dva příspěvky je šikanovaný nějakým agresorem, který se... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 6.4.2024 Obsahuje fotku
u sousedů meruňka bez postřiku a spála řádí jak černá ruka.
Kadeřavost broskvoně 2024, 5.4.2024 Obsahuje fotku
u mě už je.
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 5.4.2024 Obsahuje fotku
dobrý nápad s tou kontejnerovanou broskvoní.👍 Kontejnerovaná broskvoň se, myslím si, ještě dá sehnat a paní Kateřina by mohla letos v srpnu očkovat. Mně to šlo u broskvoní nejlépe Forkertem. Jinak co se týká semenáčků z pecek, tak na fotce už... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.4.2024
Milane, taky bych je nestříkl Vertimecem, ale jen vodou. A za den zase. Mezitím zkus rostliny rosit, případně otřít všechny listy vlhkou vatou. Jestliže má ráda sviluška sucho pak vlhko jí bude bránit další invazi.
Rajčata 2024, 3.4.2024 Obsahuje fotku
Azteky za oknem.
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 3.4.2024
paní Lída má pravdu, nejjednodušší je koupit hotový stromek.  Případně zjistit, jakou odrůdu máte. Před 25-28 lety byl v prodeji už docela slušný sortiment, ale dohledat nebo aspoň přiblížit se vaší odrůdě můžeme. V první řadě byste nám,... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 2.4.2024
Dobrý den, není příliš jednoduché to, co máte v úmyslu provést. Možná by vám pomohlo pročíst si celou diskuzi k tématu Očkování / roubování broskvoní, ze které jsem čerpal informace a rady i já, když jsem chtěl zvládnout roubování a očkování... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
nechci se s vámi přít, pane Mičurine, ale parafín jako produkt destilace ropy obsahuje mimo další i karcinogeny toluen a benzen, které se spalováním uvolňují do ovzduší. I já jsem si pořídil před lety svíce, ale spalování není nic eko. Hoří to jasným... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika