Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Festival sliviek🫐, 13.8.2023
Nikdo nereaguje, tak bych ještě doplnil, že se pravděpodobně na těch fotkách z výstavy jedná u všech odrůd o velké švestky. Ta moje Tuleu Gras viz. vlákno se stejným názvem, má plody velké například jako Bystrická muškátová.
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 13.8.2023
Pane 49.56-Korzáre, nepěstujete nějaké švestkomeruňky nebo Fortune?
Cresthaven, 13.8.2023
Pokud se skutečně jedná o Cresthaven, pane 49.56-Korzáre, tak by vám pěkně dozrál i ten řijnový Tardibelle, co říkáte.
Borůvky chřadnou, 13.8.2023
Nerozumím textu. Upřesněte prosím jména a výrazy použité v příspěvku.
Royal Glory a spol, 11.8.2023
Škoda, je to zajímavá broskvoň. Bohužel letos z třiceti plodů jen tři nepoškozené. Ostatní celočervené odrůdy tolik hmyz nelákají, jako tato Royal Glory. 
Švestky 2023, 11.8.2023
Z křížení Hanka x Čačanská raná by nic špatného být nemělo. Jinak ta lepotica za moc nestojí, ani ty měkčí plody, přitom to jsou takové pěkné švestky. Nechám je ještě na stromě.
Festival sliviek🫐, 11.8.2023
Vzhledem k tomu, že nejchutnější švestkou minulého roku byla u mě rumunská odrůda Tuleu Gras (tak dobré švestky jsem ještě nejedl), tak by možná bylo z čeho vybírat. Další naroubované mám Carpatin a Tuleu Timpuriu. Něco tak dobrého jako ten Tuleu... celý příspěvek >
Švestky 2023, 11.8.2023
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Lysenko: Ten příběh je asi vymyšlený, viďte, i když v dnešní době bych mu klidně věřil. 
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
A proč si to myslíte? 
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Jestli jste, pane SPCH, narážel na to, jak mě tady pisálkem častoval M II, tak věřte, že to žádný bod zlomu nebyl, jak si myslíte. Nadávek a vyhrožování jsem si tady užil celkem dost, ale odporoučeti se nehodlám, jak by si rosti&slavík  a... celý příspěvek >
Granát - vhodná odrůda zrající mezi rannými a pozdními třešněmi, 20.7.2023
Po moravském Granátu dnes v záplavě cizích odrůd "neštěkne ani pes", takže se docela divím, že se nějaký pěstitel ještě najde. Pokud vám vzhledem k různým stanovištím stromů dozrávají obě odrůdy současně, tak výhoda dozrávání Granátu mizí. Tady se... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 20.7.2023
Morelu pozdní jsem jako "černou" jednou chutnal. Byla moc dobrá. Někdy bývá problém, že když dlouho čekáte na "zčernání", tak se může stát, že plody dřív začnou hnít, než zčernají. Višně jsou skvělá věc, škoda, že není víc místa. Lituju té... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Musíte to konkretizovat, Petře z Chropyně. Verše s padlým andělem by sice pan PP neocenil, leč byly pěkné, ale bohužel nekonkrétní. Myslím, že pisálkem by se dal nazvat každý druhý.
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
To by se ti líbilo, hajzlíku. Je nám jasné, že ty nemáš s pěstováním nic společného. Tak se představ, ať víme s kým máme tu čest. Na Ferdu Mravence by to sedělo, jak uvedl Geronimo. Není mi jasné, jak může pod stejným číslem 234.24 vystupovat více... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika