Příspěvky uživatele - 103.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bataty, 10.10.2020 Obsahuje fotku
Takhle těsně před sklizní 8.10.20, Jsou to 4 řádky 6m dlouhé a jsou 90 cm od sebe, sklizeno cca 50 kg. Na to, že letošní rok nebyl zrovna ideální to dopadlo dobře a bylo by to ještě lepší, nebýt drátovců. Nejlépe dopadla odrůda O´Henry, pak Garnet... celý příspěvek >
Zná někdo tuto popínavou rostlinu?, 10.10.2020
Letos jsem konečně sehnal samce, takže teď mám i úrodu plodů. 
Nove exoticke ovoce, 10.10.2020
Mám ho zasazený asi 4 km od Olomouce a roste a plodí uspokojivě.
Jak vyhubit Pcháč Oset?, 23.5.2020
Záleží na postřiku, každý to má jinak. Pokud jde o glyfosáty použijte ho k bodové aplikaci na jednotlivé rostliny večer, melo by to byt bez rizika
Tomel - sklizeň, 17.4.2020
Zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost s tomelem a jeho ohrožení hryzcem?
Jak vyhubit Pcháč Oset?, 6.4.2020
U nás před léty bagrovali výkop pro dálkový vodovod, přes 2m hluboko a do 14 dnů bylo dno výkopu plné rostlin pcháče. Prostě v tom dnu ve 2 metrech byly pořád ještě životaschopné kořeny, které jakmile se dostaly na světlo tak vyrašily. Uvádí se, že... celý příspěvek >
Bavlník - zkoušeli jste někdo?, 15.2.2020
Zvědavost.  A prý je to docela pěkná kytka.
Bavlník - zkoušeli jste někdo?, 9.2.2020
Zasel jsem semínka bavlníku a 5. den už lezou z půdy klíčky. Předtím byly 24 hod namočené ve vodě. Uvidíme co bude dál.
Jakon, 23.1.2020
Pěstuje ještě někdo jakon? Jaké s tím máte zkušenosti?
Bataty, 22.1.2020
Záleží z jakého zdroje máte hlízy, některé dávají dobré řízky, jiné ne, pokud se týká kupovaných sazenic, alespoň to mate bez práce. Já jich sázím trochu víc, tak si je raději dělám sám. Sázím do sponu 30x85 cm. Napřed nadělám hrůbky a na vrchol... celý příspěvek >
Bataty, 22.1.2020
Když si hlízu prohlédnete dají se najít zbytky vlasových kořínků a podle jejich směru určit kde je vrch a kde spodek. Pro vyklíčení je běžně nechávám stát na radiátoru, snesou docela vysoké teploty. Aby se mi voda nekazila, požíván stříbrno... celý příspěvek >
Kríženie tekvíc a cukiet - je Hokkaido cucurbita maxima alebo pepo, 24.6.2019
Rozlišování podle růstu - keřičkový/plazivý je zavádějící - mezi odrůdami C. pepo se vyskytují odrůdy plazivé (okrasné tykve, t. špagetová, t. olejná atd) i keříčkové(cukety -zuchetti, patizony). Spolehlivým rozlišovacím znakem je stopka -  C.... celý příspěvek >
Mrkev jde do květu, 19.6.2019
Mě letos ze sáčku polovina mrkví neudelala kořen a vykvetla
Zázračný živý plot, 14.5.2019
V reklamě na "Zázračný živý plot je jedna informace, která není pravdivá - a sice, že se jedná o neinvazivní dřevinu, která nekvete. Kvete. Kvete již v březnu tak jako naše jilmy, se kterými se plodně kříží,  a nyní v půli května se z nich... celý příspěvek >
Turkestanský brest - množení, 14.5.2019
Nejlépe množit semenem - již teď (na "zmrzlíky") je zralé, vysévá se hned po sklizni. 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika